USP 20230308 - en to fa translation catalogue (401 entries)

en:  approved posts
fa:  پست های تایید شده

en:  file
fa:  فایل

en:  file required
fa:  فایل مورد نیاز

en:  files
fa:  فایل ها

en:  files required
fa:  فایل های مورد نیاز

en:  or higher, and has been deactivated!
fa:  یا بالاتر، و غیر فعال شده است!

en:  pixels
fa:  پیکسل ها

en:  required
fa:  ضروری

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
fa: &ldquo;افزودن تصویر دیگری&rdquo; ارتباط دادن

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
fa: &mdash; راه حل نهایی برای محتوای تولید شده توسط کاربر.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
fa: (الگوی فرم و سبک های خود را ارائه دهید)

en: (Provide your own styles)
fa: (سبک های خود را ارائه دهید)

en: (Recommended)
fa: (توصیه شده)

en: ..and upload them into a directory named
fa: .. و آنها را در دایرکتوری به نام آپلود کنید

en: Access Control
fa: کنترل دسترسی

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
fa: برای کمک به توقف هرزنامه، یک سوال چالشی اضافه کنید. نکته: پاسخ دادن به سوال را برای هر انسانی آسان کنید.

en: Add another image
fa: یک تصویر دیگر اضافه کنید

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
fa: گیرندگان اضافی برای هشدارهای ایمیل. برای جدا کردن چندین آدرس از کاما استفاده کنید.

en: Admin
fa: مدیر

en: After post content
fa: پس از ارسال مطالب

en: An error occurred. Please go back and try again.
fa: خطایی رخ داد. لطفا برگردید و دوباره امتحان کنید.

en: Antispam Question
fa: سوال آنتی اسپم

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
fa: هر اندازه اهدایی به من کمک می کند تا به توسعه این افزونه رایگان و سایر منابع عالی وردپرس ادامه دهم.

en: Assigned Author
fa: نویسنده تعیین شده

en: Automatically display images and more.
fa: نمایش خودکار تصاویر و موارد دیگر.

en: Before post content
fa: قبل از ارسال مطالب

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
fa: به طور پیش فرض، CSS &amp; فایل های جاوا اسکریپت در هر صفحه بارگذاری می شوند. برای بارگیری فقط در صفحه(های) خاص، URL(ها) را در اینجا وارد کنید. از کاما برای جدا کردن چندین URL استفاده کنید. برای بارگذاری در همه صفحات خالی بگذارید.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
fa: به طور پیش فرض، یک &ldquo;موافق با شرایط&rdquo; چک باکس به دلخواه سفارشی کنید.

en: Can use
fa: می توانید استفاده کنید

en: Case-sensitivity
fa: حساسیت به حروف کوچک و بزرگ

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Categories &amp; Tags
fa: دسته بندی ها &amp; برچسب ها

en: Category ID for Hidden Field
fa: شناسه دسته برای فیلد پنهان

en: Challenge Question
fa: سوال چالش برانگیز

en: Challenge Response
fa: پاسخ به چالش

en: Check out the source code inline notes for more info
fa: برای اطلاعات بیشتر، یادداشت های درون خطی کد منبع را بررسی کنید

en: Check this box if you have shown support
fa: اگر پشتیبانی نشان داده اید، این کادر را علامت بزنید

en: Check your email for the password.
fa: ایمیل خود را برای رمز عبور چک کنید.

en: Check your email to reset your password.
fa: ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور خود را بررسی کنید.

en: Checkbox Error
fa: خطای چک باکس

en: Checkbox Name
fa: نام جعبه چک

en: Checkbox Text
fa: متن چک باکس

en: Choose fields to display on the front-end form.
fa: فیلدهایی را برای نمایش در فرم جلویی انتخاب کنید.

en: Choose reCaptcha version
fa: نسخه reCaptcha را انتخاب کنید

en: Configure Custom Field #1.
fa: فیلد سفارشی شماره 1 را پیکربندی کنید.

en: Configure Custom Field #2.
fa: فیلد سفارشی شماره 2 را پیکربندی کنید.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
fa: اعلان‌های ایمیل را برای پست‌های ارسالی جدید پیکربندی کنید.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
fa: تنظیمات کلی را پیکربندی کنید توجه: تنظیمات پیش فرض برای اکثر موارد به خوبی کار می کنند.

en: Configure settings for image uploads.
fa: تنظیمات آپلود تصویر را پیکربندی کنید.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
fa: تنظیمات فیلدهای Category و Tag را پیکربندی کنید.

en: Configure user settings.
fa: تنظیمات کاربر را پیکربندی کنید.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
fa: تبریک می‌گوییم، شما وارد سیستم شدید.

en: Correct captcha required
fa: کپچای صحیح مورد نیاز است

en: Custom Checkbox
fa: چک باکس سفارشی

en: Custom Content
fa: محتوای دلخواه

en: Custom Field 1
fa: فیلد سفارشی 1

en: Custom Field 1 Display
fa: نمایش فیلد 1 سفارشی

en: Custom Field 1 Markup
fa: نشانه گذاری فیلد 1 سفارشی

en: Custom Field 2
fa: فیلد سفارشی 2

en: Custom Field 2 Display
fa: نمایش فیلد 2 سفارشی

en: Custom Field 2 Markup
fa: نشانه گذاری فیلد 2 سفارشی

en: Custom Field Label
fa: برچسب فیلد سفارشی

en: Custom Field Name
fa: نام فیلد سفارشی

en: Custom Form + Custom CSS
fa: فرم سفارشی + CSS سفارشی

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
fa: آدرس سفارشی برای ایمیل &ldquo;از&rdquo; هدر (برای اطلاعات به سوالات متداول افزونه مراجعه کنید).

en: Custom checkbox required
fa: کادر تأیید سفارشی مورد نیاز است

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
fa: نشانه گذاری سفارشی برای &ldquo;افزودن یک تصویر دیگر&rdquo; ارتباط دادن. برای استفاده از نشانه گذاری پیش فرض (توصیه می شود) را خالی بگذارید.

en: Default Featured Image
fa: تصویر ویژه پیش فرض

en: Disable
fa: غیر فعال کردن

en: Disable IP Tracking
fa: غیرفعال کردن IP Tracking

en: Disable Replace Author
fa: غیرفعال کردن جایگزین نویسنده

en: Disable Required
fa: غیر فعال کردن الزامی است

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
fa: غیرفعال کردن تمام ویژگی های مورد نیاز در فیلدهای فرم (مفید برای عیب یابی پیام های خطا)

en: Disable this field
fa: این فیلد را غیر فعال کنید

en: Display Checkbox
fa: نمایش چک باکس

en: Display Custom Field 1:
fa: نمایش فیلد سفارشی 1:

en: Display Custom Field 2:
fa: نمایش فیلد سفارشی 2:

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
fa: نمایش یک منوی انتخابی/کشویی از برچسب‌های موجود (معتبر زمانی که فیلد برچسب در فرم نمایش داده شود)

en: Display content only to users with a specific capability:
fa: نمایش محتوا فقط برای کاربرانی که قابلیت خاصی دارند:

en: Display content to logged-in users:
fa: نمایش محتوا برای کاربرانی که وارد سیستم شده اند:

en: Display content to visitors only:
fa: نمایش محتوا فقط برای بازدیدکنندگان:

en: Display custom checkbox on the submission form
fa: نمایش چک باکس سفارشی در فرم ارسال

en: Display image gallery
fa: نمایش گالری تصاویر

en: Display submitted URL:
fa: نمایش URL ارسالی:

en: Display submitted author/name:
fa: نمایش نویسنده/نام ارسالی:

en: Display submitted email address:
fa: نمایش آدرس ایمیل ارسالی:

en: Display submitted images:
fa: نمایش تصاویر ارسالی:

en: Display the Form
fa: فرم را نمایش دهید

en: Display the login/register form
fa: نمایش فرم ورود/ثبت نام

en: Display the submit-post form
fa: نمایش فرم ارسال پست

en: Display user-submitted posts
fa: نمایش پست های ارسالی توسط کاربر

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
fa: هیچ آدرس IP کاربر را جمع آوری یا ذخیره نکنید (مفید برای رعایت مقررات حفظ حریم خصوصی)

en: Do not display
fa: نمایش داده نشود

en: Do not replace post author with submitted user name
fa: نویسنده پست را با نام کاربری ارسالی جایگزین نکنید

en: Documentation
fa: مستندات

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
fa: از طریق پی پال، کارت اعتباری یا ارز دیجیتال کمک مالی کنید

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Duplicate post title. Please try again.
fa: عنوان پست تکراری لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
fa: ایمیل &ldquo;از&rdquo; نشانی

en: Email Address for Alerts
fa: آدرس ایمیل برای هشدارها

en: Email Alert Message
fa: پیام هشدار ایمیل

en: Email Alert Subject
fa: موضوع هشدار ایمیل

en: Email Alerts
fa: هشدارهای ایمیل

en: Email Display
fa: نمایش ایمیل

en: Email Markup
fa: نشانه گذاری ایمیل

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Enable HTML Format
fa: فرمت HTML را فعال کنید

en: Enable HTML format for email alert messages
fa: قالب HTML را برای پیام های هشدار ایمیل فعال کنید

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
fa: RTE/Visual Editor را برای قسمت Post Content فعال کنید

en: Enable Shortcodes
fa: کدهای کوتاه را فعال کنید

en: Enable and require
fa: فعال و نیازمند

en: Enable but do not require
fa: فعال کنید اما نیازی نیست

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
fa: فعال کردن کدهای کوتاه در ویجت ها به طور پیش فرض، وردپرس کدهای کوتاه را در ویجت ها فعال نمی کند.

en: Enable users to select multiple categories
fa: کاربران را قادر می سازد چندین دسته را انتخاب کنند

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
fa: کاربران را قادر می سازد تا انواع فایل های دیگر (مانند PDF، Word، Zip، ویدیوها و موارد دیگر) را آپلود کنند

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
fa: بازدیدکنندگان شما را قادر می سازد تا پست ها و تصاویر را از هر نقطه از سایت شما ارسال کنند.

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
fa: URL را وارد کنید یا دکمه را برای آپلود/انتخاب تصویر (اختیاری) کلیک کنید

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
fa: *تنها* پاسخ صحیح سوال چالش را وارد کنید

en: Enter your Private Key
fa: کلید خصوصی خود را وارد کنید

en: Enter your Public Key
fa: کلید عمومی خود را وارد کنید

en: Enter your username or email to reset your password.
fa: نام کاربری یا ایمیل را برای تنظیم دوباره رمزتان وارد کنید.

en: Error Message
fa: پیغام خطا

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
fa: در صورت عدم ارسال پست، پیام خطا نمایش داده می‌شود (نشانه‌گذاری اولیه مجاز است)

en: Error message displayed if user does not check the box
fa: اگر کاربر کادر را علامت نزند، پیام خطا نمایش داده می شود

en: Error:
fa: خطا:

en: Example
fa: مثال

en: FYI: here is a
fa: FYI: اینجا یک است

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
fa: فایل آپلود نشد لطفا فایل را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: File type not allowed (please upload images only)
fa: نوع فایل مجاز نیست (لطفا فقط تصاویر را آپلود کنید)

en: For
fa: برای

en: For more
fa: برای بیشتر

en: For more features and unlimited forms, check out
fa: برای ویژگی های بیشتر و فرم های نامحدود، بررسی کنید

en: For more options and features, check out
fa: برای گزینه ها و ویژگی های بیشتر، بررسی کنید

en: For unlimited fields, check out
fa: برای فیلدهای نامحدود، بررسی کنید

en: Forgot?
fa: یادم رفت؟

en: Form Fields
fa: فیلدهای فرم

en: Form Style
fa: سبک فرم

en: Front-end Display
fa: نمایشگر جلویی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Get USP Pro
fa: USP Pro را دریافت کنید

en: Get USP Pro for unlimited forms!
fa: USP Pro را برای فرم های نامحدود دریافت کنید!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
fa: در WordPress.org به USP رتبه 5 ستاره بدهید

en: Go Pro
fa: برو طرفدار

en: Google reCaptcha
fa: گوگل reCaptcha

en: HTML5 Form + Default CSS
fa: فرم HTML5 + CSS پیش فرض

en: HTML5 Form + Disable CSS
fa: فرم HTML5 + غیرفعال کردن CSS

en: Have an account?
fa: حساب کاربری دارید؟

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
fa: در اینجا چند مثال نشان می دهد که چگونه این کد کوتاه را پیکربندی کنید:

en: Hidden/Default Category
fa: دسته پنهان/پیش‌فرض

en: Homepage
fa: صفحه نخست

en: Human verification: leave this field empty.
fa: تأیید انسانی: این قسمت را خالی بگذارید.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
fa: اگر چندین آدرس برای تنظیم قبلی مشخص شده است، تعداد مساوی آدرس را برای این تنظیم (به ترتیب) درج کنید.

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
fa: اگر کاربر وارد شده است، فرم پس از ارسال را نمایش دهید. یا اگر کاربر وارد نشده است، فرم ورود را نمایش دهید:

en: If you like this plugin, please
fa: اگر این افزونه را دوست دارید لطفا

en: Image Display
fa: نمایش تصویر

en: Image Markup
fa: نشانه گذاری تصویر

en: Image Uploads
fa: آپلودهای تصویر

en: Image height exceeds maximum
fa: ارتفاع تصویر از حداکثر بیشتر است

en: Image width exceeds maximum
fa: عرض تصویر از حداکثر بیشتر است

en: Include JavaScript
fa: جاوا اسکریپت را شامل شود

en: Include required JavaScript files (recommended)
fa: شامل فایل های جاوا اسکریپت مورد نیاز (توصیه می شود)

en: Incorrect response.
fa: پاسخ نادرست

en: Installation Docs
fa: اسناد نصب

en: Jeff Starr
fa: جف استار

en: Jeff Starr on Twitter
fa: جف استار در توییتر

en: Learn&nbsp;more
fa: بیشتر بدانید&nbsp;

en: Leave this option disabled to remember your settings.
fa: این گزینه را غیرفعال بگذارید تا تنظیمات خود را به خاطر بسپارید.

en: Like this plugin? Give it a
fa: این افزونه را دوست دارید؟ به آن یک

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
fa: ورود به سیستم یا ثبت نام! سریع است &amp; رایگان!

en: Log out
fa: خروج

en: Login
fa: وارد شدن

en: Lose something?
fa: از دست دادن چیزی؟

en: Make a donation via PayPal
fa: از طریق پی پال کمک مالی کنید

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
fa: کمک مالی کنید&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
fa: پاسخ چالش را به حروف کوچک و بزرگ حساس کنید

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
fa: نشانه گذاری برای فیلد سفارشی 1. می توانید هر یک از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
fa: نشانه گذاری برای فیلد سفارشی 2. می توانید هر یک از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
fa: نشانه گذاری برای هر تصویر ارسال شده شما می توانید یکی از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
fa: نشانه گذاری برای URL ارسال شده. شما می توانید یکی از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Markup for submitted author/name. You may include
fa: نشانه گذاری برای نویسنده/نام ارسالی. ممکن است شامل شود

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
fa: نشانه گذاری برای آدرس ایمیل ارسال شده شما می توانید یکی از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
fa: حداکثر ارتفاع (بر حسب پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: Maximum image height
fa: حداکثر ارتفاع تصویر

en: Maximum image width
fa: حداکثر عرض تصویر

en: Maximum number of images
fa: حداکثر تعداد تصاویر

en: Maximum number of images exceeded
fa: از حداکثر تعداد تصاویر فراتر رفته است

en: Maximum number of images for each submitted post
fa: حداکثر تعداد عکس برای هر پست ارسالی

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
fa: حداکثر عرض (بر حسب پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
fa: پیام پس از ارسال موفقیت آمیز پست نمایش داده می شود (نشانه گذاری اولیه مجاز است)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
fa: پیام نمایش داده شده در کنار فیلد آپلود فایل (نشانه گذاری اولیه مجاز است)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
fa: پیام برای هشدارهای ایمیل. برای استفاده از پیام پیش فرض خالی بگذارید. شما می توانید یکی از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
fa: حداقل ارتفاع (بر حسب پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: Minimum image height
fa: حداقل ارتفاع تصویر

en: Minimum image height not met
fa: حداقل ارتفاع تصویر رعایت نشده است

en: Minimum image width
fa: حداقل عرض تصویر

en: Minimum image width not met
fa: حداقل عرض تصویر رعایت نشده است

en: Minimum number of images
fa: حداقل تعداد تصاویر

en: Minimum number of images for each submitted post
fa: حداقل تعداد عکس برای هر پست ارسالی

en: Minimum number of images not met
fa: حداقل تعداد تصاویر رعایت نشده است

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
fa: حداقل عرض (بر حسب پیکسل) برای تصاویر آپلود شده

en: More Options
fa: گزینه های بیشتر

en: Multiple Categories
fa: دسته بندی های متعدد

en: Name Display
fa: نمایش نام

en: Name Markup
fa: علامت گذاری نام

en: Non-empty value for hidden field
fa: مقدار غیر خالی برای فیلد پنهان

en: Note that the url attribute accepts
fa: توجه داشته باشید که ویژگی url می پذیرد

en: Notes:
fa: یادداشت:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
fa: طراحی وب وسواسی &amp; توسعه

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
fa: نشانه گذاری/متن اختیاری برای درج قبل از فرم ارسال (برای غیرفعال کردن، خالی بگذارید)

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
fa: یا برای ادامه و بازیابی گزینه های پیش فرض افزونه: کادر را علامت بزنید، تنظیمات خود را ذخیره کنید و سپس افزونه را غیرفعال/فعال کنید.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
fa: یا از تگ قالب برای نمایش لیستی از پست های ارسالی در هر نقطه از قالب تم خود استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
fa: یا از تگ الگو برای نمایش گالری تصاویر در هر نقطه از قالب خود استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
fa: یا از تگ الگو برای نمایش فرم در هر جایی از قالب خود استفاده کنید:

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Pending (default)
fa: در انتظار (پیش‌فرض)

en: Perishable Press Books
fa: کتابهای مطبوعاتی فاسد شدنی

en: Please
fa: لطفا

en: Please check your email and try again
fa: لطفا ایمیل خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید

en: Please complete the required fields.
fa: لطفا فیلدهای مورد نیاز را تکمیل کنید.

en: Please return to the
fa: لطفا به

en: Please select a category..
fa: لطفا یک دسته را انتخاب کنید..

en: Please select some tags..
fa: لطفا چند برچسب را انتخاب کنید..

en: Please select your image(s) to upload.
fa: لطفاً تصویر(های) خود را برای آپلود انتخاب کنید.

en: Please show support by purchasing one of my
fa: لطفا با خرید یکی از من حمایت خود را نشان دهید

en: Plugin Homepage
fa: صفحه اصلی پلاگین

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
fa: پلاگین سیاره: افزونه های حرفه ای وردپرس

en: Plugin Settings
fa: تنظیمات پلاگین

en: Post Category
fa: دسته پست

en: Post Content
fa: ارسال مطالب

en: Post Status
fa: وضعیت پست

en: Post Status for submitted posts
fa: وضعیت پست برای پست های ارسال شده

en: Post Tags
fa: برچسب های پست

en: Post Title
fa: عنوان پست

en: Post Type
fa: نوع پست

en: Post Type for submitted posts
fa: برای پست های ارسالی تایپ کنید

en: Post category required
fa: دسته پست مورد نیاز است

en: Post content required
fa: ارسال مطالب الزامی است

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
fa: پست ایجاد نشد لطفا برای راهنمایی با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Post tags required
fa: برچسب های پست مورد نیاز است

en: Post title required
fa: عنوان پست الزامی است

en: Private Key
fa: کلید خصوصی

en: Profile
fa: مشخصات

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Publish after
fa: پس از انتشار

en: Publish after 1 approved post
fa: انتشار پس از 1 پست تایید شده

en: Publish immediately
fa: فورا منتشر کنید

en: Rate and review at the Plugin Directory
fa: رتبه بندی و بررسی در فهرست پلاگین

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
fa: به این افزونه امتیاز دهید&nbsp;&raquo;

en: Receive Email Alert
fa: دریافت هشدار ایمیل

en: Redirect URL
fa: تغییر مسیر URL

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
fa: پس از ارسال پست، کاربر را به این URL هدایت کنید (برای ماندن در صفحه فعلی، آن را خالی بگذارید)

en: Register
fa: ثبت نام

en: Register for this site!
fa: برای این سایت ثبت نام کنید

en: Registered Email
fa: ایمیل ثبت شده

en: Registered URL
fa: URL ثبت شده

en: Registered Username
fa: نام کاربری ثبت شده

en: Remember me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Require User Login
fa: نیاز به ورود کاربر

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
fa: لازم است عناوین پست ارسالی منحصر به فرد باشد (مفید برای جلوگیری از ارسال های متعدد/تکراری)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
fa: برای مشاهده/ارسال فرم، کاربران را ملزم به ورود به وردپرس کنید

en: Reset Form Button
fa: دکمه فرم بازنشانی

en: Reset form
fa: بازنشانی فرم

en: Reset my password
fa: رمز عبور من تنظیم مجدد

en: Restore Defaults
fa: بازیابی پیش فرض ها

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
fa: پس از غیرفعال‌سازی/فعال‌سازی مجدد افزونه، گزینه‌های پیش‌فرض را بازیابی کنید

en: Return to form
fa: بازگشت به فرم

en: Rich Text Editor
fa: ویرایشگر متن توانمند

en: Save All Changes
fa: ذخیره همه تغییرات

en: Save Preference
fa: ذخیره اولویت

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کن

en: Select categories to include in the Category field:
fa: دسته بندی ها را برای درج در قسمت Category انتخاب کنید:

en: Send email alerts for new post submissions
fa: برای ارسال پست جدید هشدارهای ایمیل ارسال کنید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show USP Posts
fa: نمایش پست های USP

en: Show categories
fa: نمایش دسته ها

en: Sign up now for the good stuff.
fa: اکنون برای چیزهای خوب ثبت نام کنید.

en: Sign up!
fa: ثبت نام!

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
fa: شناسه(های) دسته را برای استفاده برای &ldquo;دسته پنهان/پیش فرض&rdquo; (شناسه های متعدد را با کاما جدا کنید)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
fa: کاربری را که باید به عنوان نویسنده برای پست های ارسالی اختصاص داده شود را مشخص کنید

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
fa: خط موضوع برای هشدارهای ایمیل. برای استفاده از خط موضوع پیش فرض، خالی بگذارید. شما می توانید یکی از متغیرهای زیر را در نظر بگیرید:

en: Submit Post
fa: ارسال پست

en: Submitted Posts
fa: پست های ارسال شده

en: Submitter Email:
fa: ایمیل ارسال کننده:

en: Submitter IP:
fa: IP ارسال کننده:

en: Submitter Name:
fa: نام ارسال کننده:

en: Submitter URL:
fa: آدرس ارسال کننده:

en: Success Message
fa: پیام موفقیت

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Success! Thank you for your submission.
fa: موفقیت! از ارسال شما متشکرم.

en: Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی

en: THANK YOU for your support!
fa: از حمایت شما متشکرم

en: Targeted Loading
fa: بارگذاری هدفمند

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
fa: متن در کنار کادر انتخاب نمایش داده می شود. نکته: از براکت های فرفری برای خروجی براکت های زاویه استفاده کنید، به عنوان مثال:

en: Thank you for using
fa: با تشکر از شما برای استفاده

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
fa: این به شما امکان می دهد فرم و سبک ها را به دلخواه شخصی سازی کنید. برای اطلاعات بیشتر، بخش "فرم سفارشی ارسال" را در بخش بررسی کنید

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
fa: کدهای کوتاه دسترسی را می توان به هر پست یا صفحه WP اضافه کرد. بنابراین می توانید فرم ها و سایر مطالب را به صورت مشروط، بر اساس نقش کاربر و وضعیت ورود به سیستم نمایش دهید.

en: The file(s) could not be uploaded
fa: فایل(های) بارگذاری نشد

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
fa: فرم ورود/ثبت به صورت یک رابط زبانه ای نمایش داده می شود، بنابراین کاربران می توانند بین ورود، ثبت نام و بازنشانی رمز عبور جابجا شوند.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
fa: نسخه حرفه ای گزینه های بیشتری را برای این کد کوتاه فراهم می کند.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
fa: نسخه حرفه ای انعطاف پذیری بیشتری را با کدهای کوتاه کنترل دسترسی فراهم می کند.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
fa: یک خطای وجود دارد. لطفاً فیلدهای الزامی را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
fa: این تنظیم هر کدام/همه کدهای کوتاه را در ویجت ها فعال می کند (حتی کدهای کوتاه سایر افزونه ها).

en: This shortcode accepts the following attributes:
fa: این کد کوتاه ویژگی های زیر را می پذیرد:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
fa: این کد کوتاه پیوندی را نشان می دهد که فرم را به حالت اولیه خود بازنشانی می کند:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
fa: این به عنوان برچسب فیلد در فرم نمایش داده می شود. پیش فرض: فیلد سفارشی 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
fa: این به عنوان برچسب فیلد در فرم نمایش داده می شود. پیش فرض: فیلد سفارشی 2

en: Tip:
fa: نکته:

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
fa: برای فعال کردن Google reCaptcha، کلیدهای عمومی و خصوصی خود را وارد کنید.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
fa: برای جلوگیری از هرزنامه، سوالی را وارد کنید که کاربران باید قبل از ارسال فرم به آن پاسخ دهند

en: Toggle all panels
fa: همه پانل ها را تغییر دهید

en: URL Display
fa: نمایش URL

en: URL Markup
fa: نشانه گذاری URL

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
fa: USP شما را قادر می سازد تا فرم پس از ارسال را در هر نقطه از سایت خود نمایش دهید.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
fa: USP سه کد کوتاه برای کنترل دسترسی و محدود کردن محتوا فراهم می کند.

en: Unique Titles
fa: عناوین بی نظیر

en: Unlimited front-end forms
fa: فرم های front-end نامحدود

en: Upload Message
fa: آپلود پیام

en: Upload an Image
fa: یک تصویر آپلود کنید

en: Use Existing Tags
fa: از برچسب های موجود استفاده کنید

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
fa: از یک فیلد مخفی برای دسته بندی پست استفاده کنید. این فیلد دسته را پنهان می کند و مقدار آن را از طریق گزینه بعدی تنظیم می کند.

en: Use curly brackets
fa: از براکت های فرفری استفاده کنید

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
fa: فقط از حروف عددی، زیرخط و خط تیره استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید، از نام پیش فرض استفاده کنید:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
fa: از گیومه های مستقیم (به جای نقل قول دوتایی) در آن استفاده کنید

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
fa: از تصاویر ارسالی به عنوان تصاویر ویژه استفاده کنید. نیاز به پشتیبانی تم برای تصاویر ویژه (با نام مستعار Post Thumbnails)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
fa: از کد کوتاه برای نمایش فرم در هر پست یا صفحه WP استفاده کنید:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
fa: از URL نمایه کاربر به عنوان مقدار فیلد URL استفاده کنید (معتبر زمانی که کاربر به وردپرس وارد شده باشد)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
fa: از ایمیل ثبت شده کاربر به عنوان مقدار فیلد ایمیل استفاده کنید (معتبر زمانی که کاربر وارد وردپرس شده باشد)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
fa: استفاده از نام کاربری ثبت شده کاربر برای فیلد Name (معتبر زمانی که کاربر وارد وردپرس شده باشد)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
fa: از این کد کوتاه برای نمایش گالری از تصاویر آپلود شده برای هر پست ارسال شده استفاده کنید:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
fa: از این کد کوتاه برای نمایش لیستی از پست های ارسال شده در هر پست یا صفحه WP استفاده کنید:

en: User Email
fa: ایمیل کاربر

en: User Name
fa: نام کاربری

en: User Settings
fa: تنظیمات کاربر

en: User Submitted Post
fa: پست ارسالی کاربر

en: User Submitted Post Info
fa: اطلاعات پست ارسالی کاربر

en: User Submitted Posts
fa: پست های ارسالی کاربر

en: User URL
fa: آدرس کاربر

en: User URL required
fa: URL کاربر مورد نیاز است

en: User email required
fa: ایمیل کاربر مورد نیاز است

en: User login required
fa: ورود کاربر مورد نیاز است

en: User name required
fa: نام کاربری (ضروری

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username or Email
fa: نام کاربری یا پست الکترونیک

en: Verification
fa: تایید

en: View full post
fa: مشاهده پست کامل

en: WP Page
fa: صفحه WP

en: WP Post (recommended)
fa: پست WP (توصیه می شود)

en: WP Resources
fa: منابع WP

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
fa: بیش از یک فرم می خواهید؟ ایجاد فرم های ارسال نامحدود، فرم های ثبت نام، فرم های تماس و موارد دیگر با

en: We need your support!
fa: ما به حمایت شما نیاز داریم!

en: Welcome,
fa: خوش آمدی،

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
fa: با این گزینه می توانید قالب های پیش فرض افزونه را کپی کنید:

en: WordPress Admin Area
fa: منطقه مدیریت وردپرس

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
fa: همچنین می توانید یک فرم ساده را نمایش دهید که به کاربران امکان می دهد وارد سیستم شوند، ثبت نام کنند یا رمز عبور خود را بازنشانی کنند.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
fa: می توانید با استفاده از هر یک از ویژگی های زیر سفارشی کنید:

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Name
fa: اسم شما

en: Your URL
fa: URL شما

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
fa: پشتیبانی سخاوتمندانه شما باعث توسعه مداوم این افزونه رایگان می شود. متشکرم!

en: Your generous support helps future development of
fa: حمایت سخاوتمندانه شما به توسعه آینده کمک می کند

en: and
fa: و

en: and is greatly appreciated.
fa: و بسیار قدردانی می شود.

en: and/or
fa: و/یا

en: attributes
fa: ویژگی های

en: books
fa: کتاب ها

en: by
fa: توسط

en: category
fa: دسته بندی

en: check out
fa: وارسی

en: donation
fa: اهدا

en: email-alert options
fa: گزینه های هشدار ایمیل

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
fa: بازدیدکنندگان شما را قادر می‌سازد تا پست‌ها و تصاویر را از قسمت جلویی سایت شما آپلود کنند.

en: give it a 5-star rating
fa: به آن امتیاز 5 ستاره بدهید

en: give this plugin a 5-star rating
fa: به این افزونه امتیاز 5 ستاره بدهید

en: in
fa: که در

en: in your theme:
fa: در موضوع شما:

en: list of USP CSS selectors
fa: لیست انتخابگرهای USP CSS

en: log in
fa: وارد شدن

en: make a donation
fa: کمک مالی کنید

en: options, check out
fa: گزینه ها را بررسی کنید

en: or
fa: یا

en: or by making a
fa: یا با ساختن الف

en: plugins
fa: پلاگین ها

en: reCaptcha Version
fa: نسخه reCaptcha

en: requires WordPress
fa: نیاز به وردپرس دارد

en: tag
fa: برچسب زدن

en: to display the submitted name.
fa: برای نمایش نام ارسالی

en: to get the URL of the full-size image
fa: برای دریافت URL تصویر در اندازه کامل

en: to get the current URL.
fa: برای دریافت URL فعلی

en: to include markup in the deny message, you can use
fa: برای گنجاندن نشانه گذاری در پیام انکار، می توانید استفاده کنید

en: to output
fa: به خروجی

en: to output angle brackets
fa: برای خروجی براکت های زاویه

en: to submit content!
fa: برای ارسال محتوا!

en: to upgrade WordPress and try again.
fa: وردپرس را ارتقا دهید و دوباره امتحان کنید.

en: unlimited checkbox fields
fa: فیلدهای چک باکس نامحدود

en: unlimited custom fields
fa: زمینه های سفارشی نامحدود

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
fa: v2 (من ربات نیستم)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
fa: نسخه 3 (ReCaptcha پنهان)

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
fa: ★★★★★ رتبه بندی&nbsp;&raquo;
