USP 20230308 - en to nl translation catalogue (396 entries)

en:  approved posts
nl:  goedgekeurde berichten

en:  file
nl:  bestand

en:  file required
nl:  bestand vereist

en:  files
nl:  bestanden

en:  files required
nl:  bestanden nodig

en:  or higher, and has been deactivated!
nl:  of hoger, en is gedeactiveerd!

en:  required
nl:  vereist

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
nl: &ldquo;Nog een afbeelding toevoegen&rdquo; koppeling

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
nl: &mdash; de ultieme oplossing voor door gebruikers gegenereerde inhoud.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
nl: (Geef uw eigen formuliersjabloon en -stijlen)

en: (Provide your own styles)
nl: (Geef uw eigen stijlen op)

en: (Recommended)
nl: (Aanbevolen)

en: ..and upload them into a directory named
nl: ..en upload ze naar een map met de naam

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
nl: Voeg een uitdagingsvraag toe om spam tegen te gaan. Tip: maak de vraag gemakkelijk te beantwoorden voor elk mens.

en: Add another image
nl: Voeg nog een afbeelding toe

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
nl: Extra ontvangers voor e-mailwaarschuwingen. Gebruik komma's om meerdere adressen van elkaar te scheiden.

en: Admin
nl: beheerder

en: After post content
nl: Na inhoud plaatsen

en: An error occurred. Please go back and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: and
nl: En

en: and is greatly appreciated.
nl: en wordt enorm gewaardeerd.

en: and/or
nl: en/of

en: Antispam Question
nl: Antispam vraag

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
nl: Elke donatie helpt me om deze gratis plug-in en andere geweldige WordPress-bronnen verder te ontwikkelen.

en: Assigned Author
nl: Toegewezen auteur

en: attributes
nl: attributen

en: Automatically display images and more.
nl: Geef automatisch afbeeldingen en meer weer.

en: Before post content
nl: Voordat u inhoud plaatst

en: books
nl: boeken

en: by
nl: door

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
nl: CSS &amp; JavaScript-bestanden worden op elke pagina geladen. Om alleen op specifieke pagina('s) te laden, voert u hier de URL('s) in. Gebruik komma's om meerdere URL's van elkaar te scheiden. Laat leeg om op alle pagina's te laden.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
nl: Dit geeft standaard een &ldquo;Akkoord met voorwaarden&rdquo; selectievakje. Pas naar wens aan.

en: Can use
nl: Kan gebruiken

en: Case-sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories &amp; Tags
nl: Categorieën &amp; Labels

en: category
nl: categorie

en: Category ID for Hidden Field
nl: Categorie-ID voor verborgen veld

en: Challenge Question
nl: uitdagende vraag

en: Challenge Response
nl: Uitdagingsreactie

en: check out
nl: uitchecken

en: Check out the source code inline notes for more info
nl: Bekijk de inline-opmerkingen van de broncode voor meer informatie

en: Check this box if you have shown support
nl: Vink dit vakje aan als u steun heeft getoond

en: Check your email for the password.
nl: Controleer je e-mail voor het wachtwoord.

en: Check your email to reset your password.
nl: Controleer uw e-mail om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Checkbox Error
nl: Checkbox-fout

en: Checkbox Name
nl: Selectievakje naam

en: Checkbox Text
nl: Selectievakje tekst

en: Choose fields to display on the front-end form.
nl: Kies velden om weer te geven op het front-end formulier.

en: Choose reCaptcha version
nl: Kies reCaptcha-versie

en: Configure Custom Field #1.
nl: Configureer aangepast veld #1.

en: Configure Custom Field #2.
nl: Configureer aangepast veld #2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
nl: Configureer e-mailmeldingen voor nieuwe ingediende berichten.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
nl: Algemene instellingen configureren. Opmerking: de standaardinstellingen werken in de meeste gevallen prima.

en: Configure settings for image uploads.
nl: Configureer instellingen voor het uploaden van afbeeldingen.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
nl: Configureer de instellingen voor de velden Categorie en Tag.

en: Configure user settings.
nl: Gebruikersinstellingen configureren.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
nl: Gefeliciteerd, je bent ingelogd.

en: Correct captcha required
nl: Correcte captcha vereist

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
nl: Aangepast adres voor de e-mail &ldquo;Van&rdquo; header (zie veelgestelde vragen over plug-ins voor info).

en: Custom Checkbox
nl: Aangepast selectievakje

en: Custom checkbox required
nl: Aangepast selectievakje vereist

en: Custom Content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom Field 1
nl: Aangepast veld 1

en: Custom Field 1 Display
nl: Weergave van aangepast veld 1

en: Custom Field 1 Markup
nl: Aangepast veld 1 opmaak

en: Custom Field 2
nl: Aangepast veld 2

en: Custom Field 2 Display
nl: Aangepaste veld 2-weergave

en: Custom Field 2 Markup
nl: Aangepast veld 2 markeringen

en: Custom Field Label
nl: Aangepast veldlabel

en: Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam

en: Custom Form + Custom CSS
nl: Aangepast formulier + aangepaste CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
nl: Aangepaste opmaak voor het &ldquo;Nog een afbeelding toevoegen&rdquo; koppeling. Laat leeg om de standaardopmaak te gebruiken (aanbevolen).

en: Default Featured Image
nl: Standaard uitgelichte afbeelding

en: Disable
nl: Uitzetten

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
nl: Schakel alle vereiste attributen op formuliervelden uit (handig voor het oplossen van foutmeldingen)

en: Disable IP Tracking
nl: Schakel IP-tracking uit

en: Disable Replace Author
nl: Schakel Auteur vervangen uit

en: Disable Required
nl: Uitschakelen vereist

en: Disable this field
nl: Schakel dit veld uit

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
nl: Geef een selectie-/vervolgkeuzemenu weer van bestaande tags (geldig wanneer het veld Tag wordt weergegeven op het formulier)

en: Display Checkbox
nl: Selectievakje weergeven

en: Display content only to users with a specific capability:
nl: Geef inhoud alleen weer aan gebruikers met een specifieke mogelijkheid:

en: Display content to logged-in users:
nl: Toon inhoud aan ingelogde gebruikers:

en: Display content to visitors only:
nl: Toon inhoud alleen aan bezoekers:

en: Display custom checkbox on the submission form
nl: Geef een aangepast selectievakje weer op het indieningsformulier

en: Display Custom Field 1:
nl: Aangepast veld 1 weergeven:

en: Display Custom Field 2:
nl: Aangepast veld 2 weergeven:

en: Display image gallery
nl: Toon afbeeldingengalerij

en: Display submitted author/name:
nl: Ingezonden auteur/naam weergeven:

en: Display submitted email address:
nl: Ingediend e-mailadres weergeven:

en: Display submitted images:
nl: Ingezonden afbeeldingen weergeven:

en: Display submitted URL:
nl: Ingediende URL weergeven:

en: Display the Form
nl: Geef het formulier weer

en: Display the login/register form
nl: Geef het aanmeldings-/registratieformulier weer

en: Display the submit-post form
nl: Geef het verzend-postformulier weer

en: Display user-submitted posts
nl: Geef door gebruikers ingezonden berichten weer

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
nl: Verzamel of bewaar geen IP-adres van een gebruiker (handig om te voldoen aan de privacyregelgeving)

en: Do not display
nl: Geef niet weer

en: Do not replace post author with submitted user name
nl: Vervang de auteur van het bericht niet door de ingediende gebruikersnaam

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
nl: Doneer via PayPal, creditcard of cryptocurrency

en: donation
nl: bijdrage

en: Draft
nl: Voorlopige versie

en: Duplicate post title. Please try again.
nl: Dubbele berichttitel. Probeer het opnieuw.

en: Email
nl: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
nl: E-mail &ldquo;Van&rdquo; Adres

en: Email Address for Alerts
nl: E-mailadres voor waarschuwingen

en: Email Alert Message
nl: E-mail waarschuwingsbericht

en: Email Alert Subject
nl: Onderwerp e-mailwaarschuwing

en: Email Alerts
nl: email waarschuwingen

en: Email Display
nl: E-mailweergave

en: Email Markup
nl: E-mail opmaak

en: email-alert options
nl: opties voor e-mailmeldingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable and require
nl: Inschakelen en vereisen

en: Enable but do not require
nl: Inschakelen maar niet vereisen

en: Enable HTML Format
nl: HTML-indeling inschakelen

en: Enable HTML format for email alert messages
nl: HTML-indeling inschakelen voor e-mailwaarschuwingsberichten

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
nl: Schakel RTE/Visual Editor in voor het veld Berichtinhoud

en: Enable Shortcodes
nl: Schakel Shortcodes in

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
nl: Schakel shortcodes in widgets in. Standaard schakelt WordPress geen shortcodes in widgets in.

en: Enable users to select multiple categories
nl: Stel gebruikers in staat om meerdere categorieën te selecteren

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
nl: Stel gebruikers in staat om andere bestandstypen te uploaden (zoals PDF, Word, Zip, video's en meer), uitchecken

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
nl: Stelt uw bezoekers in staat om overal op uw site berichten en afbeeldingen in te dienen.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
nl: stelt uw bezoekers in staat berichten in te dienen en afbeeldingen te uploaden vanaf de voorkant van uw site.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
nl: Voer het *enige* juiste antwoord in op de uitdagingsvraag

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
nl: Voer de URL in of klik op de knop om een afbeelding te uploaden/kiezen (optioneel)

en: Enter your Private Key
nl: Voer uw privésleutel in

en: Enter your Public Key
nl: Voer uw openbare sleutel in

en: Enter your username or email to reset your password.
nl: Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
nl: Foutbericht weergegeven als postverzending mislukt (basisopmaak toegestaan)

en: Error message displayed if user does not check the box
nl: Er wordt een foutbericht weergegeven als de gebruiker het vakje niet aanvinkt

en: Error:
nl: Fout:

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
nl: Bestand niet geüpload. Controleer het bestand en probeer het opnieuw.

en: File type not allowed (please upload images only)
nl: Bestandstype niet toegestaan (gelieve alleen afbeeldingen te uploaden)

en: For
nl: Voor

en: For more
nl: Voor meer

en: For more features and unlimited forms, check out
nl: Ga naar voor meer functies en onbeperkte formulieren

en: For more options and features, check out
nl: Bekijk voor meer opties en functies

en: For unlimited fields, check out
nl: Voor onbeperkte velden, check out

en: Forgot?
nl: Vergeten?

en: Form Fields
nl: Formulier Velden

en: Form Style
nl: Vorm stijl

en: Front-end Display
nl: Front-end-display

en: FYI: here is a
nl: FYI: hier is een

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Get USP Pro
nl: Koop USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
nl: Download USP Pro voor onbeperkte formulieren!

en: give it a 5-star rating
nl: geef het een 5-sterren beoordeling

en: give this plugin a 5-star rating
nl: geef deze plug-in een waardering van 5 sterren

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
nl: Geef USP een 5-sterrenbeoordeling op WordPress.org

en: Go Pro
nl: Ga Pro

en: Have an account?
nl: Een account hebben?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
nl: Hier zijn enkele voorbeelden die laten zien hoe deze shortcode te configureren:

en: Hidden/Default Category
nl: Categorie verborgen/standaard

en: Homepage
nl: Startpagina

en: HTML5 Form + Default CSS
nl: HTML5-formulier + standaard CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
nl: HTML5-formulier + CSS uitschakelen

en: Human verification: leave this field empty.
nl: Menselijke verificatie: laat dit veld leeg.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
nl: Als er meerdere adressen zijn opgegeven voor de vorige instelling, neem dan een gelijk aantal adressen op voor deze instelling (in dezelfde volgorde).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
nl: Als de gebruiker is ingelogd, geeft u het post-submit-formulier weer; of als de gebruiker niet is ingelogd, geeft u het aanmeldingsformulier weer:

en: If you like this plugin, please
nl: Als je deze plug-in leuk vindt, alsjeblieft

en: Image Display
nl: Beeldweergave

en: Image height exceeds maximum
nl: Beeldhoogte overschrijdt maximum

en: Image Markup
nl: Markering van afbeeldingen

en: Image Uploads
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Image width exceeds maximum
nl: Beeldbreedte overschrijdt maximum

en: in your theme:
nl: in je thema:

en: Include JavaScript
nl: Voeg JavaScript toe

en: Include required JavaScript files (recommended)
nl: Voeg vereiste JavaScript-bestanden toe (aanbevolen)

en: Incorrect response.
nl: Onjuiste reactie.

en: Installation Docs
nl: Installatie Documenten

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
nl: Jeff Sterr

en: Jeff Starr on Twitter
nl: Jeff Starr op Twitter

en: Learn&nbsp;more
nl: Meer informatie

en: Leave this option disabled to remember your settings.
nl: Laat deze optie uitgeschakeld om uw instellingen te onthouden.

en: Like this plugin? Give it a
nl: Vind je deze plug-in leuk? Geef het een

en: list of USP CSS selectors
nl: lijst met USP CSS-kiezers

en: log in
nl: Log in

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
nl: Meld je aan of schrijf je in! Het is snel &amp; vrij!

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Login
nl: Log in

en: Lose something?
nl: Iets kwijtraken?

en: make a donation
nl: een donatie doen

en: Make a donation via PayPal
nl: Doe een donatie via PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
nl: Doe een donatie&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
nl: Maak de uitdagingsreactie hoofdlettergevoelig

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
nl: Opmaak voor aangepast veld 1. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
nl: Opmaak voor aangepast veld 2. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
nl: Opmaak voor elke ingezonden afbeelding. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for submitted author/name. You may include
nl: Opmaak voor ingediende auteur/naam. U kunt opnemen

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
nl: Opmaak voor ingediend e-mailadres. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
nl: Opmaak voor ingediende URL. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
nl: Maximale hoogte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Maximum image height
nl: Maximale afbeeldingshoogte

en: Maximum image width
nl: Maximale beeldbreedte

en: Maximum number of images
nl: Maximaal aantal afbeeldingen

en: Maximum number of images exceeded
nl: Maximum aantal afbeeldingen overschreden

en: Maximum number of images for each submitted post
nl: Maximaal aantal afbeeldingen voor elk ingediend bericht

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
nl: Maximale breedte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
nl: Bericht dat wordt weergegeven nadat het bericht met succes is verzonden (basisopmaak toegestaan)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
nl: Bericht weergegeven naast het veld voor het uploaden van bestanden (basisopmaak toegestaan)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
nl: Bericht voor e-mailwaarschuwingen. Laat leeg om het standaardbericht te gebruiken. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
nl: Minimale hoogte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Minimum image height
nl: Minimale afbeeldingshoogte

en: Minimum image height not met
nl: Minimale afbeeldingshoogte niet gehaald

en: Minimum image width
nl: Minimale beeldbreedte

en: Minimum image width not met
nl: Minimale afbeeldingsbreedte niet gehaald

en: Minimum number of images
nl: Minimaal aantal afbeeldingen

en: Minimum number of images for each submitted post
nl: Minimum aantal afbeeldingen voor elk ingediend bericht

en: Minimum number of images not met
nl: Minimum aantal afbeeldingen niet gehaald

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
nl: Minimale breedte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: More Options
nl: Meer opties

en: Multiple Categories
nl: Meerdere categorieën

en: Name Display
nl: Naamweergave

en: Name Markup
nl: Naam opmaak

en: Non-empty value for hidden field
nl: Niet-lege waarde voor verborgen veld

en: Note that the url attribute accepts
nl: Merk op dat het url-attribuut accepteert

en: Notes:
nl: Opmerkingen:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
nl: Obsessief webdesign &amp; Ontwikkeling

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
nl: Optionele opmaak/tekst om op te nemen vóór het indieningsformulier (leeg laten om uit te schakelen)

en: options, check out
nl: opties, uitchecken

en: or
nl: of

en: or by making a
nl: of door het maken van een

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
nl: Of, om door te gaan en de standaard plug-inopties te herstellen: vink het vakje aan, sla uw instellingen op en deactiveer/heractiveer vervolgens de plug-in.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om een lijst met ingezonden berichten overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om overal in uw themasjabloon een afbeeldingengalerij weer te geven:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om het formulier overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Pending (default)
nl: In behandeling (standaard)

en: Perishable Press Books
nl: Bederfelijke persboeken

en: Please
nl: Alsjeblieft

en: Please check your email and try again
nl: Controleer uw e-mail en probeer het opnieuw

en: Please complete the required fields.
nl: Vul de verplichte velden in.

en: Please return to the
nl: Ga terug naar de

en: Please select a category..
nl: Selecteer een categorie..

en: Please select some tags..
nl: Selecteer enkele tags..

en: Please select your image(s) to upload.
nl: Selecteer uw afbeelding(en) om te uploaden.

en: Please show support by purchasing one of my
nl: Toon steun door een van mijn te kopen

en: Plugin Homepage
nl: Plug-in startpagina

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
nl: Plugin Planet: professionele WordPress-plug-ins

en: Plugin Settings
nl: Instellingen voor plug-ins

en: plugins
nl: plug-ins

en: Post Category
nl: Categorie posten

en: Post category required
nl: Postcategorie vereist

en: Post Content
nl: Inhoud plaatsen

en: Post content required
nl: Inhoud plaatsen vereist

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
nl: Bericht niet gemaakt. Neem contact op met de sitebeheerder voor hulp.

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Status for submitted posts
nl: Berichtstatus voor ingediende berichten

en: Post Tags
nl: Labels plaatsen

en: Post tags required
nl: Post-tags vereist

en: Post Title
nl: Titel posten

en: Post title required
nl: Titel van bericht vereist

en: Post Type
nl: Posttype

en: Post Type for submitted posts
nl: Berichttype voor ingediende berichten

en: Private Key
nl: Prive sleutel

en: Profile
nl: Profiel

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Publish after
nl: Publiceer daarna

en: Publish after 1 approved post
nl: Publiceren na 1 goedgekeurd bericht

en: Publish immediately
nl: Onmiddellijk publiceren

en: Rate and review at the Plugin Directory
nl: Beoordeel en review in de Plugin Directory

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
nl: Beoordeel deze plug-in&raquo;

en: reCaptcha Version
nl: reCaptcha-versie

en: Receive Email Alert
nl: Ontvang een e-mailwaarschuwing

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
nl: Leid de gebruiker door naar deze URL nadat het bericht is verzonden (laat leeg om op de huidige pagina te blijven)

en: Register for this site!
nl: Registreer voor deze website!

en: Registered Email
nl: geregistreerde email

en: Registered URL
nl: Geregistreerde URL

en: Registered Username
nl: Geregistreerde gebruikersnaam

en: Remember me
nl: Onthoud me

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
nl: Vereisen dat ingezonden berichttitels uniek zijn (handig om meerdere/dubbele berichten te voorkomen)

en: Require User Login
nl: Gebruikerslogin vereisen

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
nl: Vereisen dat gebruikers zijn aangemeld bij WordPress om het formulier te bekijken/verzenden

en: requires WordPress
nl: vereist WordPress

en: Reset form
nl: Formulier resetten

en: Reset Form Button
nl: Knop Formulier resetten

en: Reset my password
nl: Stel mijn wachtwoord opnieuw in

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
nl: Herstel de standaardopties bij het deactiveren/heractiveren van de plug-in

en: Restore Defaults
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Return to form
nl: Keer terug naar formulier

en: Rich Text Editor
nl: Rijke teksteditor

en: Save All Changes
nl: sla alle veranderingen op

en: Save Preference
nl: Voorkeur opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Select categories to include in the Category field:
nl: Selecteer categorieën om op te nemen in het veld Categorie:

en: Send email alerts for new post submissions
nl: Stuur e-mailwaarschuwingen voor nieuwe postinzendingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show categories
nl: Toon categorieën

en: Show USP Posts
nl: USP-berichten tonen

en: Sign up now for the good stuff.
nl: Meld u nu aan voor de goede dingen.

en: Sign up!
nl: Aanmelden!

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
nl: Specificeer categorie-ID('s) om te gebruiken voor &ldquo;Verborgen/standaardcategorie&rdquo; (scheid meerdere ID's met komma's)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
nl: Geef de gebruiker op die moet worden toegewezen als auteur voor ingediende berichten

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
nl: Onderwerpregel voor e-mailwaarschuwingen. Laat leeg om de standaard onderwerpregel te gebruiken. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Submit Post
nl: Bericht indienen

en: Submitted Posts
nl: Ingezonden berichten

en: Submitter Email:
nl: E-mailadres indiener:

en: Submitter IP:
nl: IP van indiener:

en: Submitter Name:
nl: Naam indiener:

en: Submitter URL:
nl: URL van indiener:

en: Success Message
nl: Succes bericht

en: Success!
nl: Succes!

en: Success! Thank you for your submission.
nl: Succes! Dank u voor uw inzending.

en: Support Forum
nl: Helpforum

en: tag
nl: label

en: Targeted Loading
nl: Gericht laden

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
nl: Tekst weergegeven naast het selectievakje. Tip: gebruik accolades om punthaken uit te voeren, bijvoorbeeld:

en: Thank you for using
nl: Bedankt voor het gebruiken

en: THANK YOU for your support!
nl: Bedankt voor je ondersteuning!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
nl: Dat stelt u in staat om de vorm en stijlen naar wens aan te passen. Ga voor meer informatie naar het gedeelte "Aangepast indieningsformulier" in de

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
nl: De toegangscodes kunnen aan elke WP-post of -pagina worden toegevoegd. U kunt dus formulieren en andere inhoud voorwaardelijk weergeven, op basis van gebruikersrol en inlogstatus.

en: The file(s) could not be uploaded
nl: De bestanden kunnen niet worden geüpload

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
nl: Het aanmeldings-/registratieformulier wordt weergegeven als een interface met tabbladen, zodat gebruikers kunnen schakelen tussen inloggen, registreren en het wachtwoord opnieuw instellen.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
nl: De pro-versie biedt veel meer opties voor deze shortcode.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
nl: De pro-versie biedt meer flexibiliteit met shortcodes voor toegangscontrole.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Controleer de verplichte velden en probeer het opnieuw.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
nl: Deze instelling maakt alle shortcodes in widgets mogelijk (zelfs shortcodes van andere plug-ins).

en: This shortcode accepts the following attributes:
nl: Deze shortcode accepteert de volgende attributen:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
nl: Deze shortcode geeft een link weer die het formulier terugzet naar de oorspronkelijke staat:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
nl: Dit wordt weergegeven als het veldlabel op het formulier. Standaard: Aangepast veld 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
nl: Dit wordt weergegeven als het veldlabel op het formulier. Standaard: Aangepast veld 2

en: to display the submitted name.
nl: om de ingediende naam weer te geven.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
nl: Voer uw openbare en privésleutels in om Google reCaptcha in te schakelen.

en: to get the current URL.
nl: om de huidige URL te krijgen.

en: to get the URL of the full-size image
nl: om de URL van de volledige afbeelding te krijgen

en: to include markup in the deny message, you can use
nl: om opmaak op te nemen in het weigeringsbericht, kunt u gebruiken

en: to output
nl: uit te voeren

en: to output angle brackets
nl: om punthaken uit te voeren

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
nl: Voer een vraag in die gebruikers moeten beantwoorden voordat ze het formulier verzenden om spam te voorkomen

en: to submit content!
nl: om inhoud in te dienen!

en: to upgrade WordPress and try again.
nl: om WordPress te upgraden en het opnieuw te proberen.

en: Toggle all panels
nl: Wissel alle panelen

en: Unique Titles
nl: Unieke titels

en: unlimited checkbox fields
nl: onbeperkte selectievakjes

en: unlimited custom fields
nl: onbeperkte aangepaste velden

en: Unlimited front-end forms
nl: Onbeperkte front-end formulieren

en: Upload an Image
nl: Upload een afbeelding

en: Upload Message
nl: Bericht uploaden

en: URL Display
nl: URL-weergave

en: URL Markup
nl: URL-markering

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
nl: Gebruik een verborgen veld voor de berichtcategorie. Dit verbergt het categorieveld en stelt de waarde in via de volgende optie.

en: Use curly brackets
nl: Gebruik accolades

en: Use Existing Tags
nl: Gebruik bestaande tags

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
nl: Gebruik alleen alfanumeriek, onderstrepingstekens en streepjes. Gebruik bij twijfel de standaardnaam:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
nl: Gebruik enkele rechte aanhalingstekens (in plaats van dubbele aanhalingstekens).

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
nl: Gebruik ingezonden afbeeldingen als uitgelichte afbeeldingen. Vereist thema-ondersteuning voor Uitgelichte afbeeldingen (ook bekend als postminiaturen)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
nl: Gebruik de shortcode om het formulier op elke WP-post of -pagina weer te geven:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
nl: Gebruik de profiel-URL van de gebruiker als de waarde van het URL-veld (geldig wanneer de gebruiker is aangemeld bij WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
nl: Gebruik het geregistreerde e-mailadres van de gebruiker als de waarde van het veld E-mail (geldig wanneer de gebruiker is aangemeld bij WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
nl: Gebruik de geregistreerde gebruikersnaam van de gebruiker voor het veld Naam (geldig wanneer de gebruiker is aangemeld bij WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
nl: Gebruik deze shortcode om een galerij met geüploade afbeeldingen weer te geven voor elk ingediend bericht:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
nl: Gebruik deze shortcode om een lijst met ingezonden berichten op een WP-bericht of -pagina weer te geven:

en: User Email
nl: E-mailadres gebruiker

en: User email required
nl: E-mailadres van gebruiker vereist

en: User login required
nl: Gebruikerslogin vereist

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User name required
nl: Gebruikersnaam (verplicht

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: User Submitted Post
nl: Door gebruiker ingezonden bericht

en: User Submitted Post Info
nl: Door gebruiker ingediende postinformatie

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
nl: Door gebruikers ingezonden berichten

en: User URL
nl: Gebruikers-URL

en: User URL required
nl: Gebruikers-URL vereist

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of email

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
nl: Met USP kunt u overal op uw site een post-submission-formulier weergeven.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
nl: USP biedt drie shortcodes om de toegang te controleren en inhoud te beperken.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
nl: v2 (Ik ben geen robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
nl: v3 (verborgen reCaptcha)

en: Verification
nl: Verificatie

en: View full post
nl: Bekijk het volledige bericht

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
nl: Wilt u meer dan één formulier? Maak onbeperkt indieningsformulieren, registratieformulieren, contactformulieren en meer met

en: We need your support!
nl: We hebben je hulp nodig!

en: Welcome,
nl: Welkom,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
nl: Met deze optie kunt u de standaardsjablonen van de plug-in kopiëren:

en: WordPress Admin Area
nl: WordPress-beheerdersgebied

en: WP Page
nl: WP-pagina

en: WP Post (recommended)
nl: WP Post (aanbevolen)

en: WP Resources
nl: WP-bronnen

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
nl: U kunt ook een eenvoudig formulier weergeven waarmee gebruikers kunnen inloggen, registreren of hun wachtwoord opnieuw kunnen instellen.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
nl: U kunt aanpassen met behulp van een van de volgende kenmerken:

en: Your Email
nl: Jouw email

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
nl: Uw genereuze steun maakt verdere ontwikkeling van deze gratis plug-in mogelijk. Bedankt!

en: Your generous support helps future development of
nl: Uw genereuze steun helpt de toekomstige ontwikkeling van

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your URL
nl: Uw URL

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
nl: ★★★★★ waardering&nbsp;&raquo;
