USP 20230308 - en to pl translation catalogue (400 entries)

en:  approved posts
pl:  zatwierdzone posty

en:  file
pl:  plik

en:  file required
pl:  wymagany plik

en:  files
pl:  akta

en:  files required
pl:  wymagane pliki

en:  or higher, and has been deactivated!
pl:  lub wyższy i został dezaktywowany!

en:  pixels
pl:  piksele

en:  required
pl:  wymagany

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
pl: &bdquo;Dodaj kolejny obraz&rdquo; połączyć

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
pl: &ndash; najlepsze rozwiązanie dla treści tworzonych przez użytkowników.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
pl: (Podaj własny szablon formularza i style)

en: (Provide your own styles)
pl: (Podaj własne style)

en: (Recommended)
pl: (Zalecana)

en: ..and upload them into a directory named
pl: ..i prześlij je do katalogu o nazwie

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
pl: Dodaj pytanie kontrolne, aby powstrzymać spam. Wskazówka: spraw, aby odpowiedź na pytanie była łatwa dla każdego człowieka.

en: Add another image
pl: Dodaj kolejny obraz

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
pl: Dodatkowi odbiorcy powiadomień e-mail. Użyj przecinków, aby oddzielić wiele adresów.

en: After post content
pl: Po treści postu

en: An error occurred. Please go back and try again.
pl: Wystąpił błąd. Wróć i spróbuj ponownie.

en: and
pl: I

en: and is greatly appreciated.
pl: i jest bardzo ceniony.

en: and/or
pl: i/lub

en: Antispam Question
pl: Pytanie antyspamowe

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
pl: Każda darowizna pomaga mi w dalszym rozwijaniu tej bezpłatnej wtyczki i innych niesamowitych zasobów WordPress.

en: Assigned Author
pl: Przypisany autor

en: attributes
pl: atrybuty

en: Automatically display images and more.
pl: Automatycznie wyświetlaj obrazy i nie tylko.

en: Before post content
pl: Przed treścią postu

en: books
pl: książki

en: by
pl: przez

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
pl: Domyślnie CSS &amp; Pliki JavaScript są ładowane na każdej stronie. Aby wczytać tylko na określonych stronach, wprowadź tutaj adresy URL. Użyj przecinków, aby oddzielić wiele adresów URL. Pozostaw puste, aby załadować na wszystkich stronach.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
pl: Domyślnie wyświetla to &bdquo;Zgadzam się na warunki&rdquo; pole wyboru. Dostosuj według uznania.

en: Can use
pl: Mogą korzystać

en: Case-sensitivity
pl: Rozróżnianie wielkości liter

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories &amp; Tags
pl: Kategorie & amp; Tagi

en: category
pl: Kategoria

en: Category ID for Hidden Field
pl: Identyfikator kategorii dla ukrytego pola

en: Challenge Question
pl: Pytanie wyzwanie

en: Challenge Response
pl: Odpowiedź na wyzwanie

en: check out
pl: wymeldować się

en: Check out the source code inline notes for more info
pl: Sprawdź wbudowane notatki do kodu źródłowego, aby uzyskać więcej informacji

en: Check this box if you have shown support
pl: Zaznacz to pole, jeśli okazałeś wsparcie

en: Check your email for the password.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby uzyskać hasło.

en: Check your email to reset your password.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby zresetować hasło.

en: Checkbox Error
pl: Błąd pola wyboru

en: Checkbox Name
pl: Nazwa pola wyboru

en: Checkbox Text
pl: Tekst pola wyboru

en: Choose fields to display on the front-end form.
pl: Wybierz pola, które mają być wyświetlane w formularzu front-end.

en: Choose reCaptcha version
pl: Wybierz wersję reCaptcha

en: Configure Custom Field #1.
pl: Skonfiguruj pole niestandardowe nr 1.

en: Configure Custom Field #2.
pl: Skonfiguruj pole niestandardowe nr 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
pl: Skonfiguruj powiadomienia e-mail o nowych przesłanych postach.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
pl: Skonfiguruj ustawienia ogólne. Uwaga: domyślne ustawienia działają dobrze w większości przypadków.

en: Configure settings for image uploads.
pl: Skonfiguruj ustawienia przesyłania obrazów.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
pl: Skonfiguruj ustawienia dla pól Kategoria i Etykieta.

en: Configure user settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia użytkownika.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
pl: Gratulacje, jesteś zalogowany.

en: Correct captcha required
pl: Wymagana poprawna captcha

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
pl: Niestandardowy adres e-mail &bdquo;Od&rdquo; header (zobacz często zadawane pytania dotyczące wtyczek, aby uzyskać więcej informacji).

en: Custom Checkbox
pl: Niestandardowe pole wyboru

en: Custom checkbox required
pl: Wymagane niestandardowe pole wyboru

en: Custom Content
pl: Treść niestandardowa

en: Custom Field 1
pl: Pole niestandardowe 1

en: Custom Field 1 Display
pl: Niestandardowy wyświetlacz pola 1

en: Custom Field 1 Markup
pl: Niestandardowe znaczniki pola 1

en: Custom Field 2
pl: Pole niestandardowe 2

en: Custom Field 2 Display
pl: Niestandardowy wyświetlacz pola 2

en: Custom Field 2 Markup
pl: Niestandardowe znaczniki pola 2

en: Custom Field Label
pl: Niestandardowa etykieta pola

en: Custom Field Name
pl: Niestandardowa nazwa pola

en: Custom Form + Custom CSS
pl: Niestandardowy formularz + niestandardowy CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
pl: Niestandardowe znaczniki dla &bdquo;Dodaj kolejny obraz&rdquo; połączyć. Pozostaw puste, aby użyć znaczników domyślnych (zalecane).

en: Default Featured Image
pl: Domyślny wyróżniony obraz

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
pl: Wyłącz wszystkie wymagane atrybuty w polach formularzy (przydatne przy rozwiązywaniu problemów z komunikatami o błędach)

en: Disable IP Tracking
pl: Wyłącz śledzenie IP

en: Disable Replace Author
pl: Wyłącz opcję Zastąp autora

en: Disable Required
pl: Wyłącz wymagane

en: Disable this field
pl: Wyłącz to pole

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
pl: Wyświetl menu wyboru/rozwijane istniejących tagów (ważne, gdy pole Tag jest wyświetlane w formularzu)

en: Display Checkbox
pl: Wyświetl pole wyboru

en: Display content only to users with a specific capability:
pl: Wyświetlaj zawartość tylko użytkownikom z określonymi możliwościami:

en: Display content to logged-in users:
pl: Wyświetl zawartość dla zalogowanych użytkowników:

en: Display content to visitors only:
pl: Wyświetlaj zawartość tylko odwiedzającym:

en: Display custom checkbox on the submission form
pl: Wyświetl niestandardowe pole wyboru w formularzu zgłoszenia

en: Display Custom Field 1:
pl: Wyświetl niestandardowe pole 1:

en: Display Custom Field 2:
pl: Wyświetl niestandardowe pole 2:

en: Display image gallery
pl: Wyświetl galerię obrazów

en: Display submitted author/name:
pl: Wyświetl przesłanego autora/nazwisko:

en: Display submitted email address:
pl: Wyświetl przesłany adres e-mail:

en: Display submitted images:
pl: Wyświetl przesłane obrazy:

en: Display submitted URL:
pl: Wyświetl przesłany adres URL:

en: Display the Form
pl: Wyświetl formularz

en: Display the login/register form
pl: Wyświetl formularz logowania/rejestracji

en: Display the submit-post form
pl: Wyświetl formularz wysyłania wiadomości

en: Display user-submitted posts
pl: Wyświetl posty przesłane przez użytkowników

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
pl: Nie zbieraj ani nie przechowuj żadnego adresu IP użytkownika (przydatne do zachowania zgodności z przepisami dotyczącymi prywatności)

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Do not replace post author with submitted user name
pl: Nie zastępuj autora posta przesłaną nazwą użytkownika

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
pl: Przekaż darowiznę za pośrednictwem PayPal, karty kredytowej lub kryptowaluty

en: donation
pl: darowizna

en: Draft
pl: Projekt

en: Duplicate post title. Please try again.
pl: Zduplikowany tytuł posta. Proszę spróbuj ponownie.

en: Email
pl: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
pl: E-mail &bdquo;Od&rdquo; Adres

en: Email Address for Alerts
pl: Adres e-mail dla alertów

en: Email Alert Message
pl: Wiadomość ostrzegawcza e-mail

en: Email Alert Subject
pl: Temat alertu e-mail

en: Email Alerts
pl: powiadomienia email

en: Email Display
pl: Wyświetlanie wiadomości e-mail

en: Email Markup
pl: Oznaczenia e-maili

en: email-alert options
pl: opcje alertów e-mail

en: Enable
pl: Włączać

en: Enable and require
pl: Włącz i wymagaj

en: Enable but do not require
pl: Włącz, ale nie wymagaj

en: Enable HTML Format
pl: Włącz format HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
pl: Włącz format HTML dla wiadomości e-mail z alertami

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
pl: Włącz edytor RTE/wizualny dla pola Treść wpisu

en: Enable Shortcodes
pl: Włącz skróty

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
pl: Włącz skróty w widżetach. Domyślnie WordPress nie włącza skrótów w widżetach.

en: Enable users to select multiple categories
pl: Pozwól użytkownikom wybrać wiele kategorii

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
pl: Zezwól użytkownikom na przesyłanie innych typów plików (takich jak PDF, Word, Zip, filmy i inne), sprawdź

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
pl: Umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i obrazów z dowolnego miejsca w Twojej witrynie.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
pl: umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i przesyłanie obrazów z interfejsu Twojej witryny.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
pl: Wpisz *jedyną* poprawną odpowiedź na pytanie kontrolne

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
pl: Wprowadź adres URL lub kliknij przycisk, aby przesłać/wybrać obraz (opcjonalnie)

en: Enter your Private Key
pl: Wprowadź swój klucz prywatny

en: Enter your Public Key
pl: Wprowadź swój klucz publiczny

en: Enter your username or email to reset your password.
pl: Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub e-mail, aby zresetować hasło.

en: Error Message
pl: Komunikat o błędzie

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
pl: Komunikat o błędzie wyświetlany, jeśli przesłanie posta nie powiedzie się (dozwolone podstawowe znaczniki)

en: Error message displayed if user does not check the box
pl: Komunikat o błędzie wyświetlany, jeśli użytkownik nie zaznaczy pola

en: Error:
pl: Błąd:

en: Example
pl: Przykład

en: Featured Image
pl: Przedstawiony obraz

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
pl: Plik nie został przesłany. Sprawdź plik i spróbuj ponownie.

en: File type not allowed (please upload images only)
pl: Niedozwolony typ pliku (prześlij tylko obrazy)

en: For
pl: Dla

en: For more
pl: Po więcej

en: For more features and unlimited forms, check out
pl: Aby uzyskać więcej funkcji i nieograniczoną liczbę formularzy, sprawdź

en: For more options and features, check out
pl: Aby uzyskać więcej opcji i funkcji, sprawdź

en: For unlimited fields, check out
pl: Aby uzyskać nieograniczoną liczbę pól, sprawdź

en: Forgot?
pl: zapomniałeś?

en: Form Fields
pl: Pola formularzy

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: Front-end Display
pl: Wyświetlacz czołowy

en: FYI: here is a
pl: FYI: tutaj jest

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Get USP Pro
pl: Zdobądź USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
pl: Zdobądź USP Pro dla nieograniczonej liczby formularzy!

en: give it a 5-star rating
pl: dać mu 5 gwiazdek

en: give this plugin a 5-star rating
pl: daj tej wtyczce 5 gwiazdek

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
pl: Daj USP ocenę 5 gwiazdek na WordPress.org

en: Go Pro
pl: Bądź profesjonalny

en: Have an account?
pl: Mieć konto?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
pl: Oto kilka przykładów pokazujących, jak skonfigurować ten krótki kod:

en: Hidden/Default Category
pl: Kategoria ukryta/domyślna

en: Homepage
pl: Strona główna

en: HTML5 Form + Default CSS
pl: Formularz HTML5 + domyślny CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
pl: Formularz HTML5 + Wyłącz CSS

en: Human verification: leave this field empty.
pl: Weryfikacja przez człowieka: pozostaw to pole puste.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
pl: Jeśli dla poprzedniego ustawienia określono wiele adresów, uwzględnij taką samą liczbę adresów dla tego ustawienia (w tej samej kolejności).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
pl: Jeśli użytkownik jest zalogowany, wyświetl formularz po przesłaniu; lub jeśli użytkownik nie jest zalogowany, wyświetl formularz logowania:

en: If you like this plugin, please
pl: Jeśli podoba Ci się ta wtyczka, proszę

en: Image Display
pl: Wyświetlanie obrazu

en: Image height exceeds maximum
pl: Wysokość obrazu przekracza maksimum

en: Image Markup
pl: Oznaczenia obrazu

en: Image Uploads
pl: Przesyłanie obrazów

en: Image width exceeds maximum
pl: Szerokość obrazu przekracza maksimum

en: in
pl: W

en: in your theme:
pl: w twoim temacie:

en: Include JavaScript
pl: Dołącz JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
pl: Dołącz wymagane pliki JavaScript (zalecane)

en: Incorrect response.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź.

en: Installation Docs
pl: Dokumentacja instalacji

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
pl: Jeffa Starra

en: Jeff Starr on Twitter
pl: Jeff Starr na Twitterze

en: Learn&nbsp;more
pl: Dowiedz się&nbsp;więcej

en: Leave this option disabled to remember your settings.
pl: Pozostaw tę opcję wyłączoną, aby zapamiętać ustawienia.

en: Like this plugin? Give it a
pl: Podoba Ci się ta wtyczka? Daj to

en: list of USP CSS selectors
pl: lista selektorów USP CSS

en: log in
pl: Zaloguj sie

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
pl: Zaloguj się albo Zarejestruj! Jest szybki &amp; bezpłatny!

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Login
pl: Zaloguj sie

en: Lose something?
pl: Stracić coś?

en: make a donation
pl: Wesprzyj nas

en: Make a donation via PayPal
pl: Przekaż darowiznę przez PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
pl: Przekaż darowiznę&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
pl: W odpowiedzi na wyzwanie rozróżniana jest wielkość liter

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
pl: Znaczniki dla pola niestandardowego 1. Możesz dołączyć dowolne z następujących zmiennych:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
pl: Znaczniki dla pola niestandardowego 2. Możesz dołączyć dowolne z następujących zmiennych:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
pl: Znaczniki dla każdego przesłanego obrazu. Możesz uwzględnić dowolne z następujących zmiennych:

en: Markup for submitted author/name. You may include
pl: Znacznik dla przesłanego autora/nazwiska. Możesz zawrzeć

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
pl: Oznaczenia dla przesłanego adresu e-mail. Możesz uwzględnić dowolne z następujących zmiennych:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
pl: Znaczniki dla przesłanego adresu URL. Możesz uwzględnić dowolne z następujących zmiennych:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
pl: Maksymalna wysokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Maximum image height
pl: Maksymalna wysokość obrazu

en: Maximum image width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Maximum number of images
pl: Maksymalna liczba obrazów

en: Maximum number of images exceeded
pl: Przekroczono maksymalną liczbę obrazów

en: Maximum number of images for each submitted post
pl: Maksymalna liczba zdjęć dla każdego przesłanego posta

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
pl: Maksymalna szerokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
pl: Wiadomość wyświetlana po pomyślnym przesłaniu posta (dozwolone podstawowe znaczniki)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
pl: Wiadomość wyświetlana obok pola przesyłania plików (dozwolone podstawowe znaczniki)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
pl: Wiadomość dla alertów e-mail. Pozostaw puste, aby użyć wiadomości domyślnej. Możesz uwzględnić dowolne z następujących zmiennych:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
pl: Minimalna wysokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Minimum image height
pl: Minimalna wysokość obrazu

en: Minimum image height not met
pl: Nie osiągnięto minimalnej wysokości obrazu

en: Minimum image width
pl: Minimalna szerokość obrazu

en: Minimum image width not met
pl: Nieosiągnięta minimalna szerokość obrazu

en: Minimum number of images
pl: Minimalna liczba obrazów

en: Minimum number of images for each submitted post
pl: Minimalna liczba zdjęć dla każdego przesłanego postu

en: Minimum number of images not met
pl: Minimalna liczba obrazów nie została osiągnięta

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
pl: Minimalna szerokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: More Options
pl: Więcej możliwości

en: Multiple Categories
pl: Wiele kategorii

en: Name Display
pl: Wyświetlanie nazwy

en: Name Markup
pl: Znacznik nazwy

en: Non-empty value for hidden field
pl: Niepusta wartość dla ukrytego pola

en: Note that the url attribute accepts
pl: Zauważ, że atrybut url akceptuje

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
pl: Obsesyjne projektowanie stron internetowych &amp; Rozwój

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
pl: Opcjonalne znaczniki/tekst do umieszczenia przed formularzem przesyłania (pozostaw puste, aby wyłączyć)

en: options, check out
pl: opcje, sprawdź

en: or
pl: Lub

en: or by making a
pl: lub robiąc a

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
pl: Lub, aby przejść dalej i przywrócić domyślne opcje wtyczki: zaznacz pole, zapisz ustawienia, a następnie dezaktywuj/ponownie aktywuj wtyczkę.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu szablonu, aby wyświetlić listę przesłanych postów w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu szablonu, aby wyświetlić galerię obrazów w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu szablonu, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Overview
pl: Przegląd

en: Password
pl: Hasło

en: Pending (default)
pl: Oczekujące (domyślnie)

en: Perishable Press Books
pl: Nietrwałe książki prasowe

en: Please
pl: Proszę

en: Please check your email and try again
pl: Sprawdź pocztę e-mail i spróbuj ponownie

en: Please complete the required fields.
pl: Proszę wypełnić wymagane pola.

en: Please return to the
pl: Proszę wrócić do

en: Please select a category..
pl: Proszę wybierz kategorie..

en: Please select some tags..
pl: Wybierz kilka tagów..

en: Please select your image(s) to upload.
pl: Wybierz obrazy do przesłania.

en: Please show support by purchasing one of my
pl: Okaż wsparcie, kupując jeden z moich

en: Plugin Homepage
pl: Strona główna wtyczki

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
pl: Planeta wtyczek: wtyczki Pro WordPress

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: plugins
pl: wtyczki

en: Post Category
pl: Kategoria postu

en: Post category required
pl: Kategoria postu jest wymagana

en: Post Content
pl: Treść postu

en: Post content required
pl: Wymagana treść postu

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
pl: Post nie został utworzony. Skontaktuj się z administratorem serwisu w celu uzyskania pomocy.

en: Post Status
pl: Stan wiadomości

en: Post Status for submitted posts
pl: Status postu dla przesłanych postów

en: Post Tags
pl: Tagi postów

en: Post tags required
pl: Wymagane są tagi postów

en: Post Title
pl: Tytuł postu

en: Post title required
pl: Tytuł postu jest wymagany

en: Post Type
pl: Rodzaj wpisu

en: Post Type for submitted posts
pl: Typ postu dla przesłanych postów

en: Private Key
pl: Prywatny klucz

en: Profile
pl: Profil

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Publish after
pl: Opublikuj po

en: Publish after 1 approved post
pl: Opublikuj po 1 zatwierdzonym poście

en: Publish immediately
pl: Opublikuj natychmiast

en: Rate and review at the Plugin Directory
pl: Oceń i zrecenzuj w katalogu wtyczek

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
pl: Oceń tę wtyczkę&nbsp;&raquo;

en: reCaptcha Version
pl: Wersja reCaptcha

en: Receive Email Alert
pl: Odbierz powiadomienie e-mail

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
pl: Przekieruj użytkownika do tego adresu URL po przesłaniu posta (pozostaw puste, aby pozostać na bieżącej stronie)

en: Register
pl: Rejestr

en: Register for this site!
pl: Zarejestruj się na tej witrynie!

en: Registered Email
pl: zarejestrowany email

en: Registered URL
pl: Zarejestrowany adres URL

en: Registered Username
pl: Zarejestrowana Nazwa Użytkownika

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
pl: Wymagaj, aby przesłane tytuły postów były unikalne (przydatne do zapobiegania wielu/duplikatom postów)

en: Require User Login
pl: Wymagaj logowania użytkownika

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
pl: Wymagaj, aby użytkownicy byli zalogowani do WordPress, aby wyświetlić/przesłać formularz

en: requires WordPress
pl: wymaga WordPressa

en: Reset form
pl: Zresetować formularz

en: Reset Form Button
pl: Resetuj przycisk formularza

en: Reset my password
pl: Zresetować moje hasło

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
pl: Przywróć domyślne opcje po dezaktywacji/reaktywacji wtyczki

en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Return to form
pl: Powrót do formy

en: Rich Text Editor
pl: Bogaty edytor tekstu

en: Save All Changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Save Preference
pl: Zapisz preferencje

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Select categories to include in the Category field:
pl: Wybierz kategorie, które mają zostać uwzględnione w polu Kategoria:

en: Send email alerts for new post submissions
pl: Wysyłaj powiadomienia e-mail o przesłanych nowych postach

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show categories
pl: Pokaż kategorie

en: Show USP Posts
pl: Pokaż posty USP

en: Sign up now for the good stuff.
pl: Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dobre rzeczy.

en: Sign up!
pl: Zapisać się!

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
pl: Określ identyfikatory kategorii, które mają być używane dla &bdquo;kategorii ukrytej/domyślnej&rdquo; (oddziel poszczególne identyfikatory przecinkami)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
pl: Określ użytkownika, który ma być przypisany jako autor przesłanych postów

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
pl: Wiersz tematu alertów e-mail. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego wiersza tematu. Możesz uwzględnić dowolne z następujących zmiennych:

en: Submit Post
pl: Prześlij wiadomość

en: Submitted Posts
pl: Przesłane posty

en: Submitter Email:
pl: E-mail wysyłającego:

en: Submitter IP:
pl: Adres IP wysyłającego:

en: Submitter Name:
pl: Nazwa wysyłającego:

en: Submitter URL:
pl: Adres URL przesyłającego:

en: Success Message
pl: Wiadomość o sukcesie

en: Success!
pl: Powodzenie!

en: Success! Thank you for your submission.
pl: Powodzenie! Dziękujemy za zgłoszenie.

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: tag
pl: etykietka

en: Targeted Loading
pl: Ukierunkowane ładowanie

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
pl: Tekst wyświetlany obok pola wyboru. Wskazówka: użyj nawiasów klamrowych, aby wyprowadzić nawiasy kątowe, na przykład:

en: Thank you for using
pl: Dziękujemy za użycie

en: THANK YOU for your support!
pl: Dziękuję za Twoje wsparcie!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
pl: Umożliwi to dostosowanie formy i stylów do potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z sekcją „Niestandardowy formularz zgłoszeniowy” w

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
pl: Skróty dostępu można dodać do dowolnego postu lub strony WP. Możesz więc wyświetlać formularze i inne treści warunkowo, w oparciu o rolę użytkownika i status logowania.

en: The file(s) could not be uploaded
pl: Nie można przesłać plików

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
pl: Formularz logowania/rejestracji jest wyświetlany jako interfejs z zakładkami, dzięki czemu użytkownicy mogą przełączać się między logowaniem, rejestracją i resetowaniem hasła.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
pl: Wersja pro zapewnia o wiele więcej opcji dla tego krótkiego kodu.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
pl: Wersja pro zapewnia większą elastyczność dzięki skrótom kontroli dostępu.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
pl: Wystąpił błąd. Sprawdź wymagane pola i spróbuj ponownie.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
pl: To ustawienie włącza dowolne/wszystkie skróty w widżetach (nawet skróty z innych wtyczek).

en: This shortcode accepts the following attributes:
pl: Ten krótki kod akceptuje następujące atrybuty:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
pl: Ten krótki kod wyświetla link, który resetuje formularz do pierwotnego stanu:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
pl: Zostanie to wyświetlone jako etykieta pola w formularzu. Domyślnie: pole niestandardowe 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
pl: Zostanie to wyświetlone jako etykieta pola w formularzu. Domyślnie: pole niestandardowe 2

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: to display the submitted name.
pl: aby wyświetlić przesłaną nazwę.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
pl: Aby włączyć Google reCaptcha, wprowadź swój klucz publiczny i prywatny.

en: to get the current URL.
pl: aby uzyskać bieżący adres URL.

en: to get the URL of the full-size image
pl: aby uzyskać adres URL pełnowymiarowego obrazu

en: to include markup in the deny message, you can use
pl: aby dołączyć znaczniki do komunikatu odmowy, możesz użyć

en: to output
pl: do wyjścia

en: to output angle brackets
pl: aby wyprowadzić nawiasy kątowe

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
pl: Aby zapobiec spamowi, wpisz pytanie, na które użytkownicy muszą odpowiedzieć przed wysłaniem formularza

en: to submit content!
pl: przesłać treść!

en: to upgrade WordPress and try again.
pl: uaktualnić WordPressa i spróbować ponownie.

en: Toggle all panels
pl: Przełącz wszystkie panele

en: Unique Titles
pl: Unikalne tytuły

en: unlimited checkbox fields
pl: nieograniczone pola wyboru

en: unlimited custom fields
pl: nieograniczona liczba niestandardowych pól

en: Unlimited front-end forms
pl: Nieograniczone formularze frontendowe

en: Upload an Image
pl: Prześlij obraz

en: Upload Message
pl: Prześlij wiadomość

en: URL
pl: Adres URL

en: URL Display
pl: Wyświetlanie adresu URL

en: URL Markup
pl: Oznaczenia adresów URL

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
pl: Użyj ukrytego pola dla kategorii postów. Spowoduje to ukrycie pola kategorii i ustawienie jego wartości za pomocą następnej opcji.

en: Use curly brackets
pl: Użyj nawiasów klamrowych

en: Use Existing Tags
pl: Użyj istniejących tagów

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
pl: Używaj tylko znaków alfanumerycznych, podkreśleń i myślników. Jeśli nie masz pewności, użyj nazwy domyślnej:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
pl: Używaj pojedynczych prostych cudzysłowów (zamiast podwójnych cudzysłowów) w

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
pl: Użyj przesłanych obrazów jako wyróżnionych obrazów. Wymaga obsługi motywu dla wyróżnionych obrazów (czyli miniatur postów)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
pl: Użyj krótkiego kodu, aby wyświetlić formularz na dowolnym poście lub stronie WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
pl: Użyj adresu URL profilu użytkownika jako wartości pola adresu URL (ważne, gdy użytkownik jest zalogowany do WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
pl: Użyj zarejestrowanego adresu e-mail użytkownika jako wartości pola E-mail (ważne, gdy użytkownik jest zalogowany do WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
pl: Użyj zarejestrowanej nazwy użytkownika w polu Nazwa (ważne, gdy użytkownik jest zalogowany do WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
pl: Użyj tego krótkiego kodu, aby wyświetlić galerię przesłanych obrazów dla każdego przesłanego posta:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
pl: Użyj tego krótkiego kodu, aby wyświetlić listę przesłanych postów na dowolnym poście lub stronie WP:

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User email required
pl: Adres e-mail użytkownika jest wymagany

en: User login required
pl: Wymagane logowanie użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User name required
pl: Nazwa użytkownika (wymagana

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: User Submitted Post
pl: Post przesłany przez użytkownika

en: User Submitted Post Info
pl: Informacje o wpisie przesłanym przez użytkownika

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
pl: Posty przesłane przez użytkowników

en: User URL
pl: Adres URL użytkownika

en: User URL required
pl: Adres URL użytkownika jest wymagany

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub email

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
pl: USP umożliwia wyświetlanie formularza po przesłaniu w dowolnym miejscu na Twojej stronie.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
pl: USP zapewnia trzy skróty do kontrolowania dostępu i ograniczania treści.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
pl: v2 (nie jestem robotem)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
pl: v3 (Ukryty reCaptcha)

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: View full post
pl: Zobacz cały wpis

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
pl: Chcesz więcej niż jeden formularz? Twórz nieograniczone formularze zgłoszeniowe, formularze rejestracyjne, formularze kontaktowe i nie tylko

en: We need your support!
pl: Potrzebujemy Twojego wsparcia!

en: Welcome,
pl: Powitanie,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
pl: Dzięki tej opcji możesz skopiować domyślne szablony wtyczki:

en: WordPress Admin Area
pl: Strefa administratora WordPressa

en: WP Page
pl: Strona WP

en: WP Post (recommended)
pl: WP Post (zalecane)

en: WP Resources
pl: Zasoby WP

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
pl: Możesz także wyświetlić prosty formularz, który umożliwia użytkownikom logowanie, rejestrację lub resetowanie hasła.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
pl: Możesz dostosować za pomocą dowolnego z następujących atrybutów:

en: Your Email
pl: Twój email

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
pl: Twoje hojne wsparcie umożliwia dalszy rozwój tej bezpłatnej wtyczki. Dziękuję!

en: Your generous support helps future development of
pl: Twoje hojne wsparcie pomaga w przyszłym rozwoju

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your URL
pl: Twój URL

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
pl: ★★★★★ ocena&nbsp;&raquo;
