USP 20230308 - en to tr translation catalogue (401 entries)

en:  approved posts
tr:  onaylanmış gönderiler

en:  file
tr:  dosya

en:  file required
tr:  dosya gerekli

en:  files
tr:  Dosyalar

en:  files required
tr:  gerekli dosyalar

en:  or higher, and has been deactivated!
tr:  veya daha yüksek ve devre dışı bırakıldı!

en:  pixels
tr:  piksel

en:  required
tr:  gerekli

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
tr: &ldquo;Başka bir resim ekle&rdquo; bağlantı

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
tr: &mdash; kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için nihai çözüm.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
tr: (Kendi form şablonunuzu ve stillerinizi sağlayın)

en: (Provide your own styles)
tr: (Kendi stillerinizi sağlayın)

en: (Recommended)
tr: (Tavsiye edilen)

en: ..and upload them into a directory named
tr: ..ve onları adlı bir dizine yükleyin

en: Access Control
tr: Giriş kontrolu

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
tr: İstenmeyen postayı durdurmaya yardımcı olması için bir meydan okuma sorusu ekleyin. İpucu: Soruyu herhangi bir insan için yanıtlaması kolay hale getirin.

en: Add another image
tr: Başka bir resim ekle

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
tr: E-posta uyarıları için ek alıcılar. Birden çok adresi ayırmak için virgül kullanın.

en: Admin
tr: yönetici

en: After post content
tr: İçerik gönderdikten sonra

en: An error occurred. Please go back and try again.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen geri dönün ve tekrar deneyin.

en: and
tr: Ve

en: and is greatly appreciated.
tr: ve büyük beğeni topluyor.

en: and/or
tr: ve/veya

en: Antispam Question
tr: Antispam Sorusu

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
tr: Herhangi bir boyutta bağış, bu ücretsiz eklentiyi ve diğer harika WordPress kaynaklarını geliştirmeye devam etmeme yardımcı oluyor.

en: Assigned Author
tr: Atanan Yazar

en: attributes
tr: Öznitellikler

en: Automatically display images and more.
tr: Görüntüleri ve daha fazlasını otomatik olarak görüntüleyin.

en: Before post content
tr: İçerik yayınlamadan önce

en: books
tr: kitabın

en: by
tr: ile

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
tr: Varsayılan olarak, CSS &amp; JavaScript dosyaları her sayfada yüklenir. Yalnızca belirli sayfalara yüklemek için URL'leri buraya girin. Birden çok URL'yi ayırmak için virgül kullanın. Tüm sayfalara yüklemek için boş bırakın.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
tr: Varsayılan olarak bu, &ldquo;Şartları Kabul Ediyorum&rdquo; onay kutusu. İstediğiniz gibi özelleştirin.

en: Can use
tr: Kullanabilirsiniz

en: Case-sensitivity
tr: Büyük küçük harf duyarlılığı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Categories &amp; Tags
tr: Kategoriler &amp; Etiketler

en: category
tr: kategori

en: Category ID for Hidden Field
tr: Gizli Alan için Kategori Kimliği

en: Challenge Question
tr: Yarışma sorusu

en: Challenge Response
tr: Meydan Okuma Yanıtı

en: check out
tr: Çıkış yapmak

en: Check out the source code inline notes for more info
tr: Daha fazla bilgi için kaynak kodu satır içi notlarına göz atın

en: Check this box if you have shown support
tr: Destek gösterdiyseniz bu kutuyu işaretleyin

en: Check your email for the password.
tr: Şifre için e-postanızı kontrol edin.

en: Check your email to reset your password.
tr: Parolanızı sıfırlamak için e-postanızı kontrol edin.

en: Checkbox Error
tr: Onay Kutusu Hatası

en: Checkbox Name
tr: Onay Kutusu Adı

en: Checkbox Text
tr: Onay Kutusu Metni

en: Choose fields to display on the front-end form.
tr: Ön uç formunda görüntülenecek alanları seçin.

en: Choose reCaptcha version
tr: reCaptcha sürümünü seçin

en: Configure Custom Field #1.
tr: Özel Alan #1'i yapılandırın.

en: Configure Custom Field #2.
tr: Özel Alan #2'yi yapılandırın.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
tr: Gönderilen yeni gönderiler için e-posta bildirimlerini yapılandırın.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
tr: Genel ayarları yapılandırın. Not: Varsayılan ayarlar çoğu durumda iyi çalışır.

en: Configure settings for image uploads.
tr: Görüntü yüklemeleri için ayarları yapılandırın.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
tr: Kategori ve Etiket alanları için ayarları yapılandırın.

en: Configure user settings.
tr: Kullanıcı ayarlarını yapılandırın.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
tr: Tebrikler, giriş yaptınız.

en: Correct captcha required
tr: Doğru güvenlik kodu gerekli

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
tr: &ldquo;Kimden&rdquo; başlık (bilgi için eklenti SSS bölümüne bakın).

en: Custom Checkbox
tr: Özel Onay Kutusu

en: Custom checkbox required
tr: Özel onay kutusu gerekli

en: Custom Content
tr: Özel içerik

en: Custom Field 1
tr: Özel Alan 1

en: Custom Field 1 Display
tr: Özel Alan 1 Ekranı

en: Custom Field 1 Markup
tr: Özel Alan 1 İşaretleme

en: Custom Field 2
tr: Özel Alan 2

en: Custom Field 2 Display
tr: Özel Alan 2 Ekranı

en: Custom Field 2 Markup
tr: Özel Alan 2 İşaretleme

en: Custom Field Label
tr: Özel Alan Etiketi

en: Custom Field Name
tr: Özel Alan Adı

en: Custom Form + Custom CSS
tr: Özel Form + Özel CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
tr: &ldquo;Başka bir resim ekle&rdquo; bağlantı. Varsayılan işaretlemeyi kullanmak için boş bırakın (önerilir).

en: Default Featured Image
tr: Varsayılan Öne Çıkan Resim

en: Disable
tr: Devre dışı bırakmak

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
tr: Form alanlarında gerekli tüm özellikleri devre dışı bırakın (hata mesajlarını gidermek için kullanışlıdır)

en: Disable IP Tracking
tr: IP İzlemeyi Devre Dışı Bırak

en: Disable Replace Author
tr: Yazarı Değiştirmeyi Devre Dışı Bırak

en: Disable Required
tr: Gerekli Devre Dışı Bırak

en: Disable this field
tr: Bu alanı devre dışı bırak

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
tr: Mevcut etiketlerin seçim/açılır menüsünü görüntüler (formda Etiket alanı görüntülendiğinde geçerlidir)

en: Display Checkbox
tr: Onay Kutusunu Görüntüle

en: Display content only to users with a specific capability:
tr: İçeriği yalnızca belirli bir yeteneğe sahip kullanıcılara gösterin:

en: Display content to logged-in users:
tr: Oturum açmış kullanıcılara içerik göster:

en: Display content to visitors only:
tr: İçeriği yalnızca ziyaretçilere göster:

en: Display custom checkbox on the submission form
tr: Gönderim formunda özel onay kutusunu görüntüle

en: Display Custom Field 1:
tr: Özel Alan 1'i Görüntüle:

en: Display Custom Field 2:
tr: Özel Alan 2'yi Görüntüle:

en: Display image gallery
tr: Resim galerisini göster

en: Display submitted author/name:
tr: Gönderilen yazarı/adı görüntüle:

en: Display submitted email address:
tr: Gönderilen e-posta adresini görüntüle:

en: Display submitted images:
tr: Gönderilen resimleri göster:

en: Display submitted URL:
tr: Gönderilen URL'yi görüntüle:

en: Display the Form
tr: Formu Görüntüle

en: Display the login/register form
tr: Giriş/kayıt formunu görüntüleyin

en: Display the submit-post form
tr: Gönder-gönder formunu görüntüle

en: Display user-submitted posts
tr: Kullanıcı tarafından gönderilen gönderileri göster

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
tr: Herhangi bir kullanıcı IP adresini toplamayın veya saklamayın (gizlilik düzenlemelerine uymak için yararlıdır)

en: Do not display
tr: Gösterme

en: Do not replace post author with submitted user name
tr: Yayın yazarını gönderilen kullanıcı adıyla değiştirmeyin

en: Documentation
tr: Belgeler

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
tr: PayPal, kredi kartı veya kripto para birimi aracılığıyla bağış yapın

en: donation
tr: bağış

en: Draft
tr: Taslak

en: Duplicate post title. Please try again.
tr: Yinelenen gönderi başlığı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Email
tr: E-posta

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
tr: E-posta &ldquo;Kimden&rdquo; Adres

en: Email Address for Alerts
tr: Uyarılar için E-posta Adresi

en: Email Alert Message
tr: E-posta Uyarı Mesajı

en: Email Alert Subject
tr: E-posta Uyarısı Konusu

en: Email Alerts
tr: E-posta Uyarıları

en: Email Display
tr: E-posta Ekranı

en: Email Markup
tr: E-posta İşaretleme

en: email-alert options
tr: e-posta uyarısı seçenekleri

en: Enable
tr: Olanak vermek

en: Enable and require
tr: Etkinleştir ve gerekli kıl

en: Enable but do not require
tr: Etkinleştir ama gerekli kılma

en: Enable HTML Format
tr: HTML Formatını Etkinleştir

en: Enable HTML format for email alert messages
tr: E-posta uyarı mesajları için HTML formatını etkinleştirin

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
tr: İçeriği Yayınla alanı için RTE/Görsel Düzenleyiciyi etkinleştirin

en: Enable Shortcodes
tr: Kısa Kodları Etkinleştir

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
tr: Widget'larda kısa kodları etkinleştirin. Varsayılan olarak, WordPress widget'larda kısa kodları etkinleştirmez.

en: Enable users to select multiple categories
tr: Kullanıcıların birden fazla kategori seçmesini sağlayın

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
tr: Kullanıcıların diğer dosya türlerini (PDF, Word, Zip, videolar ve daha fazlası gibi) yüklemesine olanak tanıyın, kontrol edin

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
tr: Ziyaretçilerinizin sitenizdeki herhangi bir yerden gönderi ve resim göndermesini sağlar.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
tr: ziyaretçilerinizin sitenizin ön ucundan gönderi göndermesine ve resim yüklemesine olanak tanır.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
tr: Meydan okuma sorusuna *yalnızca* doğru yanıtı girin

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
tr: Bir resim yüklemek/seçmek için URL'yi girin veya düğmeyi tıklayın (isteğe bağlı)

en: Enter your Private Key
tr: Özel Anahtarınızı girin

en: Enter your Public Key
tr: Genel Anahtarınızı girin

en: Enter your username or email to reset your password.
tr: Parolanızı sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.

en: Error Message
tr: Hata mesajı

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
tr: Gönderi gönderimi başarısız olursa görüntülenen hata mesajı (temel işaretlemeye izin verilir)

en: Error message displayed if user does not check the box
tr: Kullanıcı kutuyu işaretlemezse görüntülenen hata mesajı

en: Error:
tr: Hata:

en: Example
tr: Örnek

en: Featured Image
tr: Özellikli resim

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
tr: Dosya yüklenmedi. Lütfen dosyayı kontrol edin ve tekrar deneyin.

en: File type not allowed (please upload images only)
tr: Dosya türüne izin verilmiyor (lütfen yalnızca resim yükleyin)

en: For
tr: İçin

en: For more
tr: Daha fazlası için

en: For more features and unlimited forms, check out
tr: Daha fazla özellik ve sınırsız form için göz atın

en: For more options and features, check out
tr: Daha fazla seçenek ve özellik için göz atın

en: For unlimited fields, check out
tr: Sınırsız alanlar için kontrol edin

en: Forgot?
tr: Unutmuş olmak?

en: Form Fields
tr: Form Alanları

en: Form Style
tr: Form Stili

en: Front-end Display
tr: Ön Uç Ekranı

en: FYI: here is a
tr: Bilginize: burada bir

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Get USP Pro
tr: USP Pro'yu edinin

en: Get USP Pro for unlimited forms!
tr: Sınırsız form için USP Pro'yu edinin!

en: give it a 5-star rating
tr: ona 5 yıldız ver

en: give this plugin a 5-star rating
tr: bu eklentiye 5 yıldız verin

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
tr: USP'ye WordPress.org'da 5 yıldız verin

en: Go Pro
tr: Profesyonel Ol

en: Have an account?
tr: hesabınız var mı

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
tr: İşte bu kısa kodun nasıl yapılandırılacağını gösteren bazı örnekler:

en: Hidden/Default Category
tr: Gizli/Varsayılan Kategori

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: HTML5 Form + Default CSS
tr: HTML5 Formu + Varsayılan CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
tr: HTML5 Formu + CSS'yi Devre Dışı Bırak

note: URI of the plugin
en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
tr: https://perishablepress.com/user-submited-posts/

note: Author URI of the plugin
en: https://plugin-planet.com/
tr: https://plugin-gezegen.com/

en: Human verification: leave this field empty.
tr: İnsan doğrulaması: bu alanı boş bırakın.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
tr: Önceki ayar için birden fazla adres belirtilmişse, bu ayar için eşit sayıda adres ekleyin (aynı sırada).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
tr: Kullanıcı oturum açmışsa, gönderim sonrası formu görüntüleyin; veya kullanıcı oturum açmamışsa, oturum açma formunu görüntüleyin:

en: If you like this plugin, please
tr: Bu eklentiyi beğendiyseniz, lütfen

en: Image Display
tr: Görüntü Ekranı

en: Image height exceeds maximum
tr: Görüntü yüksekliği maksimum değeri aşıyor

en: Image Markup
tr: Görüntü İşaretleme

en: Image Uploads
tr: Resim Yüklemeleri

en: Image width exceeds maximum
tr: Görüntü genişliği maksimum değeri aşıyor

en: in
tr: içinde

en: in your theme:
tr: temanızda:

en: Include JavaScript
tr: JavaScript'i dahil et

en: Include required JavaScript files (recommended)
tr: Gerekli JavaScript dosyalarını dahil et (önerilen)

en: Incorrect response.
tr: Yanlış yanıt.

en: Installation Docs
tr: Kurulum Dokümanları

en: Jeff Starr on Twitter
tr: Twitter'da Jeff Starr

en: Learn&nbsp;more
tr: Daha fazla bilgi edinin

en: Leave this option disabled to remember your settings.
tr: Ayarlarınızı hatırlamak için bu seçeneği devre dışı bırakın.

en: Like this plugin? Give it a
tr: Bu eklentiyi beğendiniz mi? bir ver

en: list of USP CSS selectors
tr: USP CSS seçicilerinin listesi

en: log in
tr: giriş yapmak

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
tr: Giriş veya kayıt olun! Hızlı &amp; özgür!

en: Log out
tr: Çıkış Yap

en: Login
tr: Giriş yapmak

en: Lose something?
tr: Birşey kaybetmek?

en: make a donation
tr: Bağış yap

en: Make a donation via PayPal
tr: PayPal ile bağış yapın

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
tr: Bağış yapın&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
tr: Sorgu yanıtını büyük/küçük harfe duyarlı hale getirin

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
tr: Özel Alan 1 için İşaretleme. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
tr: Özel Alan 2 için İşaretleme. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
tr: Gönderilen her resim için işaretleme. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Markup for submitted author/name. You may include
tr: Gönderilen yazar/ad için işaretleme. dahil edebilirsiniz

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
tr: Gönderilen e-posta adresi için işaretleme. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
tr: Gönderilen URL için işaretleme. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
tr: Yüklenen resimler için maksimum yükseklik (piksel cinsinden)

en: Maximum image height
tr: Maksimum görüntü yüksekliği

en: Maximum image width
tr: Maksimum görüntü genişliği

en: Maximum number of images
tr: Maksimum görüntü sayısı

en: Maximum number of images exceeded
tr: Maksimum resim sayısı aşıldı

en: Maximum number of images for each submitted post
tr: Gönderilen her gönderi için maksimum resim sayısı

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
tr: Yüklenen resimler için maksimum genişlik (piksel cinsinden)

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
tr: Başarılı gönderi gönderiminden sonra görüntülenen mesaj (temel işaretlemeye izin verilir)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
tr: Dosya yükleme alanının yanında görüntülenen mesaj (temel biçimlendirmeye izin verilir)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
tr: E-posta uyarıları için mesaj. Varsayılan mesajı kullanmak için boş bırakın. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
tr: Yüklenen resimler için minimum yükseklik (piksel cinsinden)

en: Minimum image height
tr: Minimum görüntü yüksekliği

en: Minimum image height not met
tr: Minimum görüntü yüksekliği karşılanmadı

en: Minimum image width
tr: Minimum görüntü genişliği

en: Minimum image width not met
tr: Minimum resim genişliği karşılanmadı

en: Minimum number of images
tr: Minimum görüntü sayısı

en: Minimum number of images for each submitted post
tr: Gönderilen her gönderi için minimum resim sayısı

en: Minimum number of images not met
tr: Minimum resim sayısı karşılanmadı

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
tr: Yüklenen resimler için minimum genişlik (piksel cinsinden)

en: More Options
tr: Daha fazla seçenek

en: Multiple Categories
tr: Çoklu Kategoriler

en: Name Display
tr: İsim Ekranı

en: Name Markup
tr: İsim İşaretleme

en: Non-empty value for hidden field
tr: Gizli alan için boş olmayan değer

en: Note that the url attribute accepts
tr: url özniteliğinin kabul ettiğini unutmayın.

en: Notes:
tr: notlar:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
tr: Saplantılı Web Tasarım &amp; Gelişim

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
tr: Gönderim formundan önce eklenecek isteğe bağlı işaretleme/metin (devre dışı bırakmak için boş bırakın)

en: options, check out
tr: seçenekler, göz atın

en: or
tr: veya

en: or by making a
tr: veya yaparak

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
tr: Veya devam edip varsayılan eklenti seçeneklerini geri yüklemek için: kutuyu işaretleyin, ayarlarınızı kaydedin ve ardından eklentiyi devre dışı bırakın/yeniden etkinleştirin.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
tr: Veya tema şablonunuzun herhangi bir yerinde gönderilen gönderilerin bir listesini görüntülemek için şablon etiketini kullanın:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
tr: Veya tema şablonunuzun herhangi bir yerinde bir resim galerisi görüntülemek için şablon etiketini kullanın:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
tr: Veya formu tema şablonunuzun herhangi bir yerinde görüntülemek için şablon etiketini kullanın:

en: Overview
tr: genel bakış

en: Password
tr: Şifre

en: Pending (default)
tr: Beklemede (varsayılan)

en: Perishable Press Books
tr: Bozulabilir Basın Kitapları

en: Please
tr: Lütfen

en: Please check your email and try again
tr: Lütfen e-postanızı kontrol edin ve tekrar deneyin

en: Please complete the required fields.
tr: Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

en: Please return to the
tr: lütfen şuraya geri dön:

en: Please select a category..
tr: Lütfen bir kategori seçin..

en: Please select some tags..
tr: Lütfen bazı etiketler seçin..

en: Please select your image(s) to upload.
tr: Lütfen yüklemek için resimlerinizi seçin.

en: Please show support by purchasing one of my
tr: Lütfen benim ürünlerimden birini satın alarak desteğinizi gösterin.

en: Plugin Homepage
tr: Eklenti Ana Sayfası

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
tr: Eklenti Gezegeni: Profesyonel WordPress Eklentileri

en: Plugin Settings
tr: Eklenti Ayarları

en: plugins
tr: eklentiler

en: Post Category
tr: Gönderi Kategorisi

en: Post category required
tr: Gönderi kategorisi gerekli

en: Post Content
tr: Mesaj İçeriği

en: Post content required
tr: Gönderi içeriği gerekli

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
tr: Gönderi oluşturulmadı. Lütfen yardım için site yöneticisiyle iletişime geçin.

en: Post Status
tr: Gönderi Durumu

en: Post Status for submitted posts
tr: Gönderilen gönderiler için Gönderi Durumu

en: Post Tags
tr: Gönderi Etiketleri

en: Post tags required
tr: Gönderi etiketleri gerekli

en: Post Title
tr: Yazı başlığı

en: Post title required
tr: Gönderi başlığı gerekli

en: Post Type
tr: Yazı tipi

en: Post Type for submitted posts
tr: Gönderilen gönderiler için Gönderi Türü

en: Private Key
tr: Özel anahtar

en: Profile
tr: Profil

en: Public Key
tr: Genel anahtar

en: Publish after
tr: sonra yayınla

en: Publish after 1 approved post
tr: Onaylanan 1 gönderiden sonra yayınla

en: Publish immediately
tr: Hemen yayınla

en: Rate and review at the Plugin Directory
tr: Eklenti Dizininde derecelendirin ve inceleyin

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
tr: Bu eklentiyi değerlendirin&nbsp;&raquo;

en: reCaptcha Version
tr: reCaptcha Sürümü

en: Receive Email Alert
tr: E-posta Uyarısı Al

en: Redirect URL
tr: yönlendirme bağlantısı

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
tr: Gönderi gönderildikten sonra kullanıcıyı bu URL'ye yönlendir (mevcut sayfada kalmak için boş bırakın)

en: Register
tr: Kayıt olmak

en: Register for this site!
tr: Bu siteye kaydolun!

en: Registered Email
tr: Kayıtlı e-posta

en: Registered URL
tr: Kayıtlı URL

en: Registered Username
tr: Kayıtlı Kullanıcı Adı

en: Remember me
tr: Beni Hatırla

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
tr: Gönderilen gönderi başlıklarının benzersiz olmasını zorunlu kılın (birden çok/yinelenen gönderileri önlemek için kullanışlıdır)

en: Require User Login
tr: Kullanıcı Girişi Gerektir

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
tr: Formu görüntülemek/göndermek için kullanıcıların WordPress'te oturum açmasını zorunlu kılın

en: requires WordPress
tr: WordPress gerektirir

en: Reset form
tr: formu sıfırla

en: Reset Form Button
tr: Formu Sıfırla Düğmesi

en: Reset my password
tr: Şifremi sıfırlamak

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
tr: Eklenti devre dışı bırakıldığında/yeniden etkinleştirildiğinde varsayılan seçenekleri geri yükleyin

en: Restore Defaults
tr: Varsayılanları Geri Yükle

en: Return to form
tr: forma dön

en: Rich Text Editor
tr: Zengin metin editörü

en: Save All Changes
tr: Tüm Değişiklikleri Kaydet

en: Save Preference
tr: Tercihi Kaydet

en: Save Settings
tr: Ayarları kaydet

en: Select categories to include in the Category field:
tr: Kategori alanına dahil edilecek kategorileri seçin:

en: Send email alerts for new post submissions
tr: Yeni gönderi gönderimleri için e-posta uyarıları gönderin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Show categories
tr: Kategorileri göster

en: Show USP Posts
tr: USP Gönderilerini Göster

en: Sign up now for the good stuff.
tr: İyi şeyler için şimdi kaydolun.

en: Sign up!
tr: Üye olmak!

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
tr: &ldquo;Gizli/Varsayılan Kategori&rdquo; için kullanılacak kategori kimliklerini belirtin; (birden fazla kimliği virgülle ayırın)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
tr: Gönderilen gönderiler için yazar olarak atanması gereken kullanıcıyı belirtin

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
tr: E-posta uyarıları için konu satırı. Varsayılan konu satırını kullanmak için boş bırakın. Aşağıdaki değişkenlerden herhangi birini dahil edebilirsiniz:

en: Submit Post
tr: Gönderi Gönder

en: Submitted Posts
tr: Gönderilen Gönderiler

en: Submitter Email:
tr: Gönderen E-postası:

en: Submitter IP:
tr: Gönderen IP:

en: Submitter Name:
tr: Gönderen Adı:

en: Submitter URL:
tr: Gönderen URL'si:

en: Success Message
tr: başarı mesajı

en: Success!
tr: Başarı!

en: Success! Thank you for your submission.
tr: Başarı! Gönderiminiz için teşekkür ederiz.

en: Support Forum
tr: Destek Forumu

en: tag
tr: etiket

en: Targeted Loading
tr: Hedeflenen Yükleme

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
tr: Onay kutusunun yanında görüntülenen metin. İpucu: köşeli parantezleri çıkarmak için süslü parantezler kullanın, örneğin:

en: Thank you for using
tr: Kullandığın için teşekkürler

en: THANK YOU for your support!
tr: Desteğin için teşekkürler!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
tr: Bu, formu ve stilleri istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için, "Özel Başvuru Formu" bölümüne bakın.

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
tr: Erişim kısa kodları herhangi bir WP Gönderisine veya Sayfasına eklenebilir. Böylece formları ve diğer içerikleri, kullanıcı rolüne ve oturum açma durumuna göre koşullu olarak görüntüleyebilirsiniz.

en: The file(s) could not be uploaded
tr: Dosya(lar) yüklenemedi

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
tr: Oturum açma/kayıt formu sekmeli bir arayüz olarak görüntülenir, böylece kullanıcılar oturum açma, kaydolma ve parola sıfırlama arasında geçiş yapabilir.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
tr: Profesyonel sürüm, bu kısa kod için daha birçok seçenek sunar.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
tr: Pro sürümü, erişim kontrolü kısa kodları ile daha fazla esneklik sağlar.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen zorunlu alanları kontrol edin ve tekrar deneyin.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
tr: Bu ayar, widget'lardaki tüm/tüm kısa kodları etkinleştirir (hatta diğer eklentilerden gelen kısa kodlar).

en: This shortcode accepts the following attributes:
tr: Bu kısa kod aşağıdaki öznitelikleri kabul eder:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
tr: Bu kısa kod, formu orijinal durumuna sıfırlayan bir bağlantı görüntüler:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
tr: Bu, formda alan etiketi olarak görüntülenecektir. Varsayılan: Özel Alan 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
tr: Bu, formda alan etiketi olarak görüntülenecektir. Varsayılan: Özel Alan 2

en: Tip:
tr: Uç:

en: to display the submitted name.
tr: Gönderilen adı görüntülemek için.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
tr: Google reCaptcha'yı etkinleştirmek için genel ve özel anahtarlarınızı girin.

en: to get the current URL.
tr: Geçerli URL'yi almak için.

en: to get the URL of the full-size image
tr: tam boyutlu görüntünün URL'sini almak için

en: to include markup in the deny message, you can use
tr: reddetme mesajına işaretleme eklemek için şunu kullanabilirsiniz:

en: to output
tr: ÇIKTI

en: to output angle brackets
tr: köşeli parantezleri çıkarmak için

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
tr: İstenmeyen postayı önlemek için kullanıcıların formu göndermeden önce yanıtlaması gereken bir soru girin

en: to submit content!
tr: içerik göndermek için!

en: to upgrade WordPress and try again.
tr: WordPress'i yükseltmek ve tekrar denemek için.

en: Toggle all panels
tr: Tüm panelleri değiştir

en: Unique Titles
tr: Benzersiz Başlıklar

en: unlimited checkbox fields
tr: sınırsız onay kutusu alanı

en: unlimited custom fields
tr: sınırsız özel alanlar

en: Unlimited front-end forms
tr: Sınırsız ön uç formları

en: Upload an Image
tr: Bir görüntü yükle

en: Upload Message
tr: Mesaj Yükle

en: URL Display
tr: URL Görünümü

en: URL Markup
tr: URL İşaretleme

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
tr: Gönderi kategorisi için gizli bir alan kullanın. Bu, kategori alanını gizler ve sonraki seçenek aracılığıyla değerini ayarlar.

en: Use curly brackets
tr: Süslü parantez kullanın

en: Use Existing Tags
tr: Mevcut Etiketleri Kullan

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
tr: Yalnızca alfanümerik, alt çizgi ve kısa çizgi kullanın. Emin değilseniz varsayılan adı kullanın:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
tr: Tek düz tırnak kullanın (çift tırnak yerine)

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
tr: Gönderilen resimleri Öne Çıkan Resimler olarak kullanın. Öne Çıkan Görseller (diğer adıyla Post Thumbnails) için tema desteği gerektirir

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
tr: Formu herhangi bir WP Gönderisinde veya Sayfasında görüntülemek için kısa kodu kullanın:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
tr: URL alanının değeri olarak kullanıcının Profil URL'sini kullanın (kullanıcı WordPress'te oturum açtığında geçerlidir)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
tr: E-posta alanının değeri olarak kullanıcının kayıtlı e-postasını kullanın (kullanıcı WordPress'te oturum açtığında geçerlidir)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
tr: Ad alanı için kullanıcının kayıtlı kullanıcı adını kullanın (kullanıcı WordPress'te oturum açtığında geçerlidir)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
tr: Gönderilen her gönderi için yüklenen resimlerden oluşan bir galeri görüntülemek için bu kısa kodu kullanın:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
tr: Herhangi bir WP Gönderisinde veya Sayfasında gönderilen gönderilerin bir listesini görüntülemek için bu kısa kodu kullanın:

en: User Email
tr: Kullanıcı e-postası

en: User email required
tr: Kullanıcı e-postası gerekli

en: User login required
tr: kullanıcı girişi gerekli

en: User Name
tr: Kullanıcı adı

en: User name required
tr: Kullanıcı adı gerekli

en: User Settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: User Submitted Post
tr: Kullanıcı Tarafından Gönderilen Gönderi

en: User Submitted Post Info
tr: Kullanıcı Tarafından Gönderilen Gönderi Bilgileri

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
tr: Kullanıcı Tarafından Gönderilen Gönderiler

en: User URL
tr: Kullanıcı URL'si

en: User URL required
tr: Kullanıcı URL'si gerekli

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Username or Email
tr: Kullanıcı adı ya da email

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
tr: USP, sitenizin herhangi bir yerinde bir gönderim sonrası formu görüntülemenizi sağlar.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
tr: USP, erişimi kontrol etmek ve içeriği kısıtlamak için üç kısa kod sağlar.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
tr: v2 (Ben robot değilim)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
tr: v3 (Gizli reCaptcha)

en: Verification
tr: Doğrulama

en: View full post
tr: Gönderinin tamamını görüntüle

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
tr: Birden fazla form mu istiyorsunuz? İle sınırsız başvuru formu, kayıt formu, iletişim formu ve daha fazlasını oluşturun.

en: We need your support!
tr: Desteğine ihtiyacımız var!

en: Welcome,
tr: Hoş geldin,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
tr: Bu seçenekle, eklentinin varsayılan şablonlarını kopyalayabilirsiniz:

en: WordPress Admin Area
tr: WordPress Yönetici Alanı

en: WP Page
tr: WP Sayfası

en: WP Post (recommended)
tr: WP Gönderisi (önerilen)

en: WP Resources
tr: WP Kaynakları

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
tr: Ayrıca, kullanıcıların oturum açmasını, kaydolmasını veya parolalarını sıfırlamasını sağlayan basit bir form da görüntüleyebilirsiniz.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
tr: Aşağıdaki niteliklerden herhangi birini kullanarak özelleştirebilirsiniz:

en: Your Email
tr: E-posta adresiniz

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
tr: Cömert desteğiniz, bu ücretsiz eklentinin sürekli olarak geliştirilmesini sağlar. Teşekkür ederim!

en: Your generous support helps future development of
tr: Cömert desteğiniz gelecekteki gelişimine yardımcı olur

en: Your Name
tr: Adınız

en: Your URL
tr: URL'niz

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
tr: ★★★★★ derecelendirme&nbsp;&raquo;
